چهار شنبه ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

هیئت اسپانیایی در اواسط مهرماه به ایران می آید
عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

باطلاع می رساند، هیئتی متشکل از 30 شرکت اسپانیایی، زیر مجموعه انجمن ریل و راه آهن اسپانیاMAFEX  ، انجمن سازندگان ماشین آلات اسپانیاAFM ، انجمن تجهیزات و خدمات انتقال سیالات نفتی اسپانیاFLUIDEX، اتحادیه صادرکنندگان فولاد اسپانیاSIDEREX ، انجمن انرژی ایالت باسک ENERGY CLUSTER در اواسط مهر ماه سال جاری عازم تهران خواهنند بود، در همین راستا اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا در نظر دارد با شرکتهای مذکور نشستی برگزار نماید.


جزئیات و اطلاعات شرکتها متعاقباً باطلاع اعضای محترم خواهد رسید. در صورت تمایل جهت شرکت در نشست مذکور خواهشمند است حتماً فرم پیوست را به صورت فایل ورد تایپ و تا تاریخ 25 شهریورماه سال جاری به دبیرخانه اتاق ایمیل فرمایید.  خواهشمند است در نظر داشته زبان ملاقات ها اسپانیایی یا انگلیسی می باشد.

فرم پیوست


تاریخ خبر: 960604
انتخابات هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا
دیدار وزرای خارجه اسپانیا و هلند با مقامات ایران
وزیر امور خارجه اسپانیا با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد
فراخوان برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده- 22 اسفندماه
حضور انجمن FUNDIGEX در نمایشگاه METAFO ایران
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی