پنج شنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

گفت‌وگوی ظریف و وزیر خارجه اسپانیا در دهلی‌نو

وزیر امور خارجه اسپانیا، Josep Borrell و همتای ایرانیش،محمد جواد ظریف، نخستین جلسه دوجانبه خود را در چارچوب نشست بین‌المللی رایسینابرگزار کردند. این نشست 19 دی ماه در دهلی نو در موردموضوعات مربوط به امور ژئوپولیتیک و امنیت جهانی برگزار شد.

هر دو طرف مسائل مربوط به منافع مشترک و نگرانی های موجود را مورد بررسیقرار دادند، پایبندی به برجام (JCPOA) و اجرایتفاهم نامه هسته ایی 1394 ، مزایای اقتصادی، صلح و امنیت منطقه ایی مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

وزیر امور خارجه اسپانیا در این نشست بر تعهدات دولت اسپانیا مبنی برتلاش جهت دستیابی به ثبات و صلح در منطقه تاکید کرد، و کشورهایی مانند ایران، که تواناییتأثیرگذاری بر منطقه به منظور سازندگی را دارند به کمک فراخواند.


تاریخ خبر: 971019
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
ایران چیزی جز بیانیه‌درمانی از اروپا ندیده است / ایران در اجرای تصمیم اخیر خود جدی است
دیدار هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی