جمعه ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

گفت‌وگوی ظریف و وزیر خارجه اسپانیا در دهلی‌نو

وزیر امور خارجه اسپانیا، Josep Borrell و همتای ایرانیش،محمد جواد ظریف، نخستین جلسه دوجانبه خود را در چارچوب نشست بین‌المللی رایسینابرگزار کردند. این نشست 19 دی ماه در دهلی نو در موردموضوعات مربوط به امور ژئوپولیتیک و امنیت جهانی برگزار شد.

هر دو طرف مسائل مربوط به منافع مشترک و نگرانی های موجود را مورد بررسیقرار دادند، پایبندی به برجام (JCPOA) و اجرایتفاهم نامه هسته ایی 1394 ، مزایای اقتصادی، صلح و امنیت منطقه ایی مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

وزیر امور خارجه اسپانیا در این نشست بر تعهدات دولت اسپانیا مبنی برتلاش جهت دستیابی به ثبات و صلح در منطقه تاکید کرد، و کشورهایی مانند ایران، که تواناییتأثیرگذاری بر منطقه به منظور سازندگی را دارند به کمک فراخواند.


تاریخ خبر: 971019
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
پذیرش نماینده اتاق Asturia
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی