شنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

گفت‌وگوی ظریف و وزیر خارجه اسپانیا در دهلی‌نو

وزیر امور خارجه اسپانیا، Josep Borrell و همتای ایرانیش،محمد جواد ظریف، نخستین جلسه دوجانبه خود را در چارچوب نشست بین‌المللی رایسینابرگزار کردند. این نشست 19 دی ماه در دهلی نو در موردموضوعات مربوط به امور ژئوپولیتیک و امنیت جهانی برگزار شد.

هر دو طرف مسائل مربوط به منافع مشترک و نگرانی های موجود را مورد بررسیقرار دادند، پایبندی به برجام (JCPOA) و اجرایتفاهم نامه هسته ایی 1394 ، مزایای اقتصادی، صلح و امنیت منطقه ایی مورد بحث وبررسی قرار گرفت.

وزیر امور خارجه اسپانیا در این نشست بر تعهدات دولت اسپانیا مبنی برتلاش جهت دستیابی به ثبات و صلح در منطقه تاکید کرد، و کشورهایی مانند ایران، که تواناییتأثیرگذاری بر منطقه به منظور سازندگی را دارند به کمک فراخواند.


تاریخ خبر: 971019
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
نشست معرفی نمایشگاه صنایع شیمیایی اسپانیا با حضور اعضا و علاقمندان برگزار شد
گزارش تصویری سمینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی