چهار شنبه ۱۴ خرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

افزايش ميزان فروش شركت خودروسازي تاتاموتورز هند

تهران - ميزان فروش خودرو توسط شركت تاتاموتورز هند، طي ماه اكتبر (نهم مهر تا نهم آبان‌ ماه ) با 18 درصد افزايش نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به حدود 86 هزار و 700 دستگاه رسيد.
گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبري شركت تاتاموتورز حاكي است، مجموع ميزان فروش محصولات اين شركت طي هفت ماه گذشته، افزون بر 598 هزار و 639 دستگاه خودرو بوده كه در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته بيش از 44 درصد افزايش نشان مي دهد.
اين در حالي است كه ميزان فروش خودروهاي تجاري توسط اين شركت خودروساز هندي در ماه اكتبر بيش از 40 هزار و 750 دستگاه و ميزان فروش خودروهاي مسافري شركت يادشده در اين مدت 45 هزار و 955 دستگاه خودرو بوده است.
گفتني است، شركت خودروسازي تاتاموتورز بزرگترين سازنده خودرو در هند است كه در سال مالي 2010-2009 درآمدي افزون بر 20 ميليارد دلار داشت.
اين شركت از طريق مشاركت در توليد در كشورهاي انگليس، كره جنوبي، تايلند و
اسپانيا اقدام به توليد خودرو مي كند.
خودورهاي جاگوار و لندرور از جمله خودورهاي توليدي اين شركت است كه با مشاركت خودورسازان ديگر كشورها ساخته مي شود.
تاتاموتورز همچنين با مشاركت شركت خودروسازي فيات ايتاليا در هند به توليد خودرو مي پردازد و از آنجايي كه توليدات اين شركت در هند افزون بر 5 ميليون و 900 هزار دستگاه خودرو است، شركت يادشده پيشرو بازار خودرو در هند به شمار مي رود.
اين در حالي است كه، اين شركت چهارمين شركت بزرگ دنيا از نظر ميزان توليد كاميون و دومين سازنده بزرگ اتوبوس در دنياست و محصولات آن به كشورهاي مختلفي در اروپا، آفريقا، خاورميانه و آمريكاي جنوبي صادر مي شود.تاریخ خبر: 890901
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی