پنج شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

آگهي فراخوان دعوت به مجمع عمومي مؤسسين «اتحاديه صنايع فايبر گلاس ايران»

به استناد موافقت اصولی شماره 966/ 3/ 10/ص مورخ 25/ 7/ 1389 اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به استحضار می رساند : جلسه مجمع عمومی مؤسسین «اتحادیه صنایع فایبرگلاس ایران» در ساعت 14روز سه شنبه مورخ 19/ 11/ 1389 در محل سالن جلسات ساختمان شمالی اتاق ایران واقع در خیابان طالقانی – نبش خیابان شهید موسوی (فرصت سابق) شماره 254 برگزار خواهد شد . بدین‌وسیله از کلیه فعالین مربوطه که دارای کارت عضویت یا بازرگانی معتبر در اتاق های بازرگانی و صنایع و معادن و پروانه تولیدی مربوطه می باشند ، دعوت می نماید در جلسه مزبور شرکت نمایند .
 دستورجلسه :
1-  بررسی و تصویب اساسنامه ،
2-  انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره و بازرسان ،
3-  تعیین روزنامه کثیرالانتشار ،
4-  تعیین ورودیه و حق عضویت سالیانه ،
5-  سایر موارد که در صلاحیت مجمع عمومی باشد .
علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق تلفن شماره 88583092 و یا فکس شماره 88583091 بادبیرخانه هیأت موسس تماس حاصل نمایند .
متن نامه موافقت اصولي اتاق ايران


تاریخ خبر: 891030
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی