چهار شنبه ۳ بهمن ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 در 111 صفحه جهت ارائه به اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران...
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
خبرنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا منتشر شد. جهت دریافت خبرنامه کلیک کنید. ...


اسپانیا

ایران

 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

برگزاري همايش بين المللي انجمن ارتودنتيست هاي ايران

تهران - رييس نهمين همايش بين المللي انجمن ارتو دنتيست هاي ايران از برگزاري اين همايش در ارديبهشت سال آينده در مشهد خبر داد و گفت : در اين همايش اساتيدي از کشورهاي آمريکا ،‌اسپانيا ،‌فرانسه ، ترکيه و لبنان سخنراني مي کنند و آخرين موضوعات علمي رشته دندان پزشکي و ارتودنسي را به مخاطبان ارايه خواهند کرد .
دکتر محمد با صفا در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود : نهمین همایش بین المللی انجمن ارتودنتیست های ایران با شعار "ارتودنسی و بهبود کیفیت زندگی" در تاريخ 28 تا 30 ارديبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
وي اظهار داشت :موضوعات علمی کنگره را زیبائی در ارتدنسی ،روشهای جدید کنترل انکوریج ، تصویربرداری سه بعدی ، شکاف کام و لب، درمانهای توأم ارتدنسی ، جراحی
و کیفیت زندگی مرتبط با سلامت دهان عنوان کرد .
باصفا خاطر نشان کرد: حضور سخنرانان برجسته، از کشورهای آمریکا، اسپانیا، فرانسه و ترکیه، لبنان ارائه پوستر، برگزاری کارگاه های آموزشی، بازآموزی مدون 1 و 2 و نمایشگاه لوازم و تجهیزات دندانپزشکی، ارتدنسی و آموزشی، از ویژگی های ارزشمند این همایش است.
وي اضافه کرد :همایش فوق با همت گروه ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی مشهد، انجمن ارتودنتیست های ایران به ویژه شاخه خراسان، معاونت محترم پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و مرکز تحقیقات دانشکده دندانپزشکی برگزار می شود.

علاقمندان مي توانند براي ارسال مقالات و نام نويسي به پايگاه اطلاع رساني همايش www.iaocongress1390.irمراجعه کنند.  

 

 


تاریخ خبر: 900125
ارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
شرایط کلی انواع اقامت در اسپانیا
فراخوان مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم- 30 تیر ماه 97
برگزاری نوبت سوم RISING START UP در اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی