دوشنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

سفير اسپانيا در ايران: حجم مبادلات اقتصادي ايران و اسپانيا افزايش مي يابد

بندرعباس- سفير اسپانيا در ايران گفت: ايران و اسپانيا در گذشته روابط اقتصادي خوبي داشتند اما اكنون اين روابط كم شده كه ما اميدوار به رفع مشكلات موجود و افزايش سطح مبادلات اقتصادي دو كشور در آينده نزديك هستيم.
لئوپلدو استامپا روز چهارشنبه در حاشيه حضور سفراي 32 كشور در بندرعباس در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: دولت اسپانيا علاقه مند به افزايش ارتباطات با دولت ايران است اما محدوديت هاي سياسي فعلي كه عليه ايران در سطح جهاني اتخاذ شده، اندكي اين ارتباط را با مشكل مواجه كرده است.
وي، ايران را يك كشور بزرگ با جوانان تحصيلكرده توصيف كرد و گفت: اين كشور از ظرفيت هاي بالقوه بسياري در زمينه هاي اقتصادي، سياسي و فرهنگي برخوردار است.
استامپا، تاريخ ايران را تاريخ و تمدن عميق و درخشان دانست و افزود: من به تاريخ اين كشور بسيار علاقه مند و براي آن و مردم اين ديار احترام ويژه قائلم.


تاریخ خبر: 900127
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
وبینار" بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" 30 مرداد 99
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی