پنج شنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

سفير اسپانيا در ايران: حجم مبادلات اقتصادي ايران و اسپانيا افزايش مي يابد

بندرعباس- سفير اسپانيا در ايران گفت: ايران و اسپانيا در گذشته روابط اقتصادي خوبي داشتند اما اكنون اين روابط كم شده كه ما اميدوار به رفع مشكلات موجود و افزايش سطح مبادلات اقتصادي دو كشور در آينده نزديك هستيم.
لئوپلدو استامپا روز چهارشنبه در حاشيه حضور سفراي 32 كشور در بندرعباس در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: دولت اسپانيا علاقه مند به افزايش ارتباطات با دولت ايران است اما محدوديت هاي سياسي فعلي كه عليه ايران در سطح جهاني اتخاذ شده، اندكي اين ارتباط را با مشكل مواجه كرده است.
وي، ايران را يك كشور بزرگ با جوانان تحصيلكرده توصيف كرد و گفت: اين كشور از ظرفيت هاي بالقوه بسياري در زمينه هاي اقتصادي، سياسي و فرهنگي برخوردار است.
استامپا، تاريخ ايران را تاريخ و تمدن عميق و درخشان دانست و افزود: من به تاريخ اين كشور بسيار علاقه مند و براي آن و مردم اين ديار احترام ويژه قائلم.


تاریخ خبر: 900127
کمک هزینه "برنامه سرمایه گذاری شرکت های خارجی در فعالیت های تحقیق و توسعه"
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و اسپانیا نوبت دوم سال 1398
هکرها در کمین ایمیل های شرکتهای ایرانی و اسپانیا
اساسنامه اتاق های مشترک مصوب شورایعالی نظارت - ابلاغ 27 بهمن 97
فراخوان عمومی جهت درج نام و لوگوی شرکت‌ها در اینکوترمز 2020
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی