چهار شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

شاخص كل بورس 386 واحد رشد كرد

شاخص كل بورس 386 واحد رشد كرد

با معامله 246 ميليون سهم/

شاخص كل بورس 386 واحد رشد كرد

تهران - بازار سهام امروز با رونق دوباره رو به رو شد و شاخص ها در مسير صعود قرار گرفت.

 

به گزارش روز دوشنبه ايرنا ، ‌شاخص كل با رشد 386 واحدي به رقم 25 هزار و 752 رسيد و شاخص 30شركت بزرگ 32 واحد بالا رفت و شاخص آزاد شناور با رشد 589 واحدي رو به روشد.
همچنين شاخص هاي بازار اول و دوم به ترتيب 331 و 438 واحد بالا رفتند و شاخص صنعت نيز با رشد311 واحدي به رقم 19 هزار و 936 رسيد.
در معاملات روز دوشنبه 19 ارديبهشت ماه جاري 246 ميليون سهم و حق تقدم به ارزش 83 ميليارد و 632 ميليون تومان در بازار داد و ستد شد.
در ابتداي ساعت معاملات 10 صف برتر خريد متعلق به نمادهاي خودرويي و پتروشيمي بود. در ميان 10 صف خريد برتر كه جملگي به ارزش بيش از يك ميليارد تومان بود، چهارنماد خودرويي و چهارنماد وابسته به گروه پتروشيمي وجود داشت و پست بانك و گل گهر نيز در اين جمع بود.
بازار امروز با عرضه صف خريد سرمايه گذاري غدير آغاز، در حالي كه به سرعت صف ديگري تشكيل شد . صعود عمومي قيمت ها در بازار مشهود بود ، در حالي كه پتروشيمي پرديس، فولادمباركه و گروه سايپا بيشترين افزايش قيمت را تجربه كرد.
از ديگر وقايع بازار امروز بازگشايي نماد حق تقدم غدير بود، كه با استقبال بي نظير سهامداران رو به روشد.
اين سهم با بيشترين رشد قيمت به نرخ 306 تومان رسيد و بيش از 6 ميليون سهم معامله شد. صنايع شيميايي پارس، بانك كارآفرين، حق تقدم سرمايه گذاري سايپا، حق تقدم ملي سرب و روي، سيمان غرب، كابل هاي مخابراتي شهيد قندي، حق تقدم بانك كارآفرين، حفاري شمال و پتروشيمي شازند نيز در بازار امروز بيشترين رشد قيمت‌ها را تجربه كرد.
همچنين در نتيجه معاملات امروز بيشترين تقاضا براي نمادهاي سرمايه گذاري غدير، سنگ‌آهن گل‌گهر، زامياد، پست‌بانك، سرمايه‌گذاري سايپا، ايران ترانسفو و پتروشيمي شازند ثبت شد.
در پايان بازار صف هاي خريد تثبيت شدند. عرضه‌ها بر صف‌هاي گروه خودرو نسبتا بيشتر شد و مهمترين رخداد، صعود نمادهاي پيمانكاري تا صدر جدول بود.
مطرح‌ترين نمادهاي منفي امروز نيز صنايع كاغذسازي كاوه، نفت‌پارس، خوراك‌ دام‌ پارس، پارس‌مينو، شيشه‌همدان، گروه صنعتي‌سديد، فيبر‌ايران، چرخشگر، قندثابت خراسان و فرآوري مواد معدني بود.

تاریخ خبر: 900220
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز






عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.ir



عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com






تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی