شنبه ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

رييس مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور:

ايرانيان مقيم خارج از كشور اطلاعات مورد نياز را از پايگاه اينترنتي 2777 دريافت كنند

تهران-رييس مركز شبانه روزي رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور گفت: ايرانيان مقيم خارج از كشور مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني WWW.2777.IR از آخرين تحولات و رويدادها در ايران مطلع شوند.

علي شعبانيروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعي ايرنا افزود: 2777 شماره اصلي براي برقراري ارتباط هموطنان خارج از كشور با مركز رسيدگي به امور ايرانيان است.
وي گفت: اين شماره اكنون در قالب يك پايگاه اينترنتي طراحي شده و هموطنان خارج از كشور با ورود به اين سامانه اطلاع رساني مي توانند آخرين خبرها در بخش هاي مختلف را دريافت كنند.
شعباني ادامه داد: هموطنان خارج از كشور مي توانند آخرين ضوابط، بخشنامه، مقررات و آيين نامه ها را در اين پايگاه رويت كنند و از پاسخ مربوط به پرسش هاي خود اطلاع پيدا كنند.
وي با بيان اينكه فعاليت مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور شبانه روزي است، گفت: ما تلاش مي كنيم تا ايرانيان با همان كد پيگيري كه در نخستين تماس با اين مركز به آنان ارايه مي شود، در آينده نيز وارد سيستم شوند.
شعباني تاكيد كرد: افراد با در اختيار داشتن اين كد پيگيري مي توانند از مراحل پيشرفت مشكلات و مسايل مطرح شده خود در مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور اطلاع حاصل كنند.

تاریخ خبر: 900222
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی