یکشنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

رييس مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور:

ايرانيان مقيم خارج از كشور اطلاعات مورد نياز را از پايگاه اينترنتي 2777 دريافت كنند

تهران-رييس مركز شبانه روزي رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور گفت: ايرانيان مقيم خارج از كشور مي توانند از طريق پايگاه اطلاع رساني WWW.2777.IR از آخرين تحولات و رويدادها در ايران مطلع شوند.

علي شعبانيروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعي ايرنا افزود: 2777 شماره اصلي براي برقراري ارتباط هموطنان خارج از كشور با مركز رسيدگي به امور ايرانيان است.
وي گفت: اين شماره اكنون در قالب يك پايگاه اينترنتي طراحي شده و هموطنان خارج از كشور با ورود به اين سامانه اطلاع رساني مي توانند آخرين خبرها در بخش هاي مختلف را دريافت كنند.
شعباني ادامه داد: هموطنان خارج از كشور مي توانند آخرين ضوابط، بخشنامه، مقررات و آيين نامه ها را در اين پايگاه رويت كنند و از پاسخ مربوط به پرسش هاي خود اطلاع پيدا كنند.
وي با بيان اينكه فعاليت مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور شبانه روزي است، گفت: ما تلاش مي كنيم تا ايرانيان با همان كد پيگيري كه در نخستين تماس با اين مركز به آنان ارايه مي شود، در آينده نيز وارد سيستم شوند.
شعباني تاكيد كرد: افراد با در اختيار داشتن اين كد پيگيري مي توانند از مراحل پيشرفت مشكلات و مسايل مطرح شده خود در مركز رسيدگي به امور ايرانيان خارج از كشور اطلاع حاصل كنند.

تاریخ خبر: 900222
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
وبینار" بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" 30 مرداد 99
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی