شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

كميسيون كشاورزي اروپا پيشنهاد داد/

كمك 150 ميليون يورويي به كشاورزان خسارت ديده از ويروس اي كولاي

تهران - كميسيون كشاورزي اروپا پيشنهاد كرده است 150 ميليون يورو به كشاورزاني كه اخيرا محصولات آنها براثر شيوع باكتري اي كولاي متحمل خسارت مالي شدند، ‌كمك مالي شود.

به گزارش ايرنا از پايگاه اطلاع رساني بي.بي.سي، ويروس اي كولاي كه از طريق خيارهاي آلوده از اسپانيا به آلمان شيوع پيدا كرده، تاكنون جان 22 نفر را گرفته و بيش از 2 هزار و 400 نفر ديگر را راهي بيمارستان كرده است.
اطلاعات ارايه شده در نشست فوق‌العاده وزراي كشاورزي اروپا در لوكزامبورگ حاكي است كه بحران ناشي از ويروس اي كولاي فقط به شمال آلمان محدود است و نيازي نيست كه كل اروپا تحت كنترل قرار گيرد.
داسيان سيولوس رييس كميسيون كشاورزي اروپا در اين راستا در گفت و گو با خبرنگاران از گسترش ويروس اي كولاي به عنوان يك خطر براي ساير كشورهاي اروپايي نام برده است و اعلام كرد: براي جبران خسارت كشاورزان متضرر شده نيز پيشنهاد يك بودجه 150 ميليون يوروي داده است.
وي ابراز اميدواري كرد كارشناسان بتوانند هرچه زودتر علت شيوع ويروس اي كولاي و راه كاري هاي مقابله با آن را ارايه دهند تا دوباره اعتماد به سوي مصرف كنندگان بازگردد كه در غير اين صورت تجارت محصولات كشاورزي در اروپا با اختلال مواجه خواهد شد.
لازم به يادآوري است كه ويروس اي كولاي ابتدا با خيارهاي توليد شده آلوده از اسپانيا به آلمان وارد شده و در موازات اين كشور در دانمارك، سوئد، سوئيس، هلند و انگلستان نيز منجر به بيماري صدها نفر گرديده است.
در همين حال كارشناسان علوم پزشكي آلمان، از سرعت شيوع اين ويروس در شمال اين كشور به شدت ابراز نگراني كرده و نسبت به افزايش بيماران مبتلا به اين بيماري هشدار دادند.

تاریخ خبر: 900321
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی