چهار شنبه ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

سمپوزيوم بين المللي شكل دهي فلزات برگزار می کند.

سمپوزيوم بين المللي شكل دهي فلزات برگزار می کند.

برگزاری سمپوزيوم بين المللي شكل دهي فلزات

هفتم و هشتم تیرماه 1390

 

تهران - دومين سمپوزيوم بين المللي شكل‌دهي فلزات روزهاي هفتم و هشتم تيره ماه سال جاري در محل سالن همايش هاي بين المللي صداو سيما برگزار مي شود.

به گزارش ايرنا، در اين رويداد سخنرانان شامل كارشناسان و مديران ارشد در زمينه شكل‌دهي فلزات با رويكردهاي كاربردي، علمي و فني به سخنراني خواهند پرداخت.
در اجراي برنامه‌هاي اين سمپوزيوم از تجربيات و راهكارهاي شركت فاگور به عنوان يك شريك تجاري مهم با شركت سايپا پرس در زمينه هاي متعددي از جمله تامين قطعات يدكي ماشين آلات و انتقال تجربيات توليد اين شركت به عنوان حامي اصلي خارجي استفاده مي‌شود.
در اين سمپوزيوم، سخنراني‌هاي تخصصي در زمينه شكل‌دهي فلزات و دستاوردهاي جديد اين حوزه با رويكرد سبك‌سازي بدنه خودرو با توجه به صرفه‌جويي در حامل‌هاي انرژي، تكنولوژي‌هاي نوين پرسكاري، برشكاري، نوآوري جديد در زمينه قالب و ابزار خطوط بدنه‌سازي صورت مي گيرد.
براساس اين گزارش، فعاليت دبيرخانه سمپوزيوم شكل دهي فلزات از ماه گذشته آغاز شده و اكنون آماده دومين سمپوزيوم بين المللي شكل‌دهي فلزات روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هفتم و هشتم تيره ماه سال جاري با حضور كارشناسان داخلي و خارجي در محل سالن همايش هاي بين المللي صداو سيما برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900328
سمینار ایران از نگاهی دیگر
مراسم افطاری
اعزام هیئت به نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون 2019
اهمیت رتبه بندی
سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می کند: جلسه اتاق های مشترک بازرگانی حوزه اروپا با موضوع قوانین، مقررات و بخشنامه های صادرات و واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی