دوشنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

سمپوزيوم بين المللي شكل دهي فلزات برگزار می کند.

سمپوزيوم بين المللي شكل دهي فلزات برگزار می کند.

برگزاری سمپوزيوم بين المللي شكل دهي فلزات

هفتم و هشتم تیرماه 1390

 

تهران - دومين سمپوزيوم بين المللي شكل‌دهي فلزات روزهاي هفتم و هشتم تيره ماه سال جاري در محل سالن همايش هاي بين المللي صداو سيما برگزار مي شود.

به گزارش ايرنا، در اين رويداد سخنرانان شامل كارشناسان و مديران ارشد در زمينه شكل‌دهي فلزات با رويكردهاي كاربردي، علمي و فني به سخنراني خواهند پرداخت.
در اجراي برنامه‌هاي اين سمپوزيوم از تجربيات و راهكارهاي شركت فاگور به عنوان يك شريك تجاري مهم با شركت سايپا پرس در زمينه هاي متعددي از جمله تامين قطعات يدكي ماشين آلات و انتقال تجربيات توليد اين شركت به عنوان حامي اصلي خارجي استفاده مي‌شود.
در اين سمپوزيوم، سخنراني‌هاي تخصصي در زمينه شكل‌دهي فلزات و دستاوردهاي جديد اين حوزه با رويكرد سبك‌سازي بدنه خودرو با توجه به صرفه‌جويي در حامل‌هاي انرژي، تكنولوژي‌هاي نوين پرسكاري، برشكاري، نوآوري جديد در زمينه قالب و ابزار خطوط بدنه‌سازي صورت مي گيرد.
براساس اين گزارش، فعاليت دبيرخانه سمپوزيوم شكل دهي فلزات از ماه گذشته آغاز شده و اكنون آماده دومين سمپوزيوم بين المللي شكل‌دهي فلزات روزهاي سه شنبه و چهارشنبه هفتم و هشتم تيره ماه سال جاري با حضور كارشناسان داخلي و خارجي در محل سالن همايش هاي بين المللي صداو سيما برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900328
سمینار آشنایی با مفاهیم سرمایه گذاری برای استارت آپ ها و جلسه اعضای حاضر با ریاست اتاق مشترک
اولین جلسه اتاق فکر مسئولیت های اجتماعی
سمینار آموزشی اولتراسونیک پیشرفته و جلسه با ریاست اتاق مشترک
سمینار آموزشی آشنایی با رمزارزها و بلاکچین در تجارت بین الملل
اعزام هیئت به نمایشگاه دارویی INFARMA مادرید 2020
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی