شنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

صندوق بين المللي پول

صندوق بين المللي پول
اسپانيا در منطقه خطر بحران بدهي اروپا قرار دارد
تهران- صندوق بين المللي پول اعلام كرد: اسپانيا همچنان در منطقه خطر قرار دارد و بايد شتاب خود را در احياي اقتصاد اين كشور حفظ كند تا مانع سرايت بحران بدهي به ساير كشورهاي اروپايي شود.
به گزارش گروه اقتصادي ايرنا به نقل از پايگاه خبري بلومبرگ، صندوق بين المللي پول درگزارشي اعلام كرد، پيش بيني چشم انداز اقتصادي اسپانيا دشوار است و خطرات افزايش يافته اند.
در اين گزارش آمده است، سياست اين صندوق همچنان توان فرسا و اضطراري است و هيچ گونه كاهشي در سرعت اصلاحات در اين كشور نمي تواند وجود داشته باشد.
موسسه موديز اينوستر سرويس نيز هشدار داد، احتمال دارد كه اين موسسه رتبه اعتباري اسپانيا را كاهش دهد.
اسپانيا، چهارمين اقتصاد بزرگ منطقه يورو تلاش مي كند تا مانع افزايش هزينه هاي استقراض شود كه بازده اوراق قرضه 10 ساله اين كشور را به بيش از شش درصد رسانده است و مانع پيشرفت تلاش ها براي رشد ارزش سهام مي شود زيرا بيكاري در اين كشور بيش از 20درصد است.
اين صندوق افزود: اسپانيا خارج از منطقه خطر نيست و با توجه به اهميت سيستماتيك اين كشور، سناريوهاي منفي سرريز شدن بحران بدهي از اسپانيا، به تاثير پايدار اين بحران روي بقيه كشورهاي اروپايي و البته جهان اشاره مي كند.


تاریخ خبر: 900519
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
نشست معرفی نمایشگاه صنایع شیمیایی اسپانیا با حضور اعضا و علاقمندان برگزار شد
گزارش تصویری سمینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی