سه شنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

21 درصد نرخ بیکاری در اسپانیا

21 درصد نرخ بیکاری در اسپانیا
اسپانيا با 21 درصد نرخ بيكاري بار ديگر در صدر كشورهاي يورو قرار گرفت
مادريد - يورو استات مركز آمار اروپا امروز اعلام كرد: اسپانيا با 21 درصد بيكار، كه نسبت به ماه مه گذشته 0.2 درصد بيشتر است، بار ديگر در صدر كشورهاي داراي بيشترين نرخ بيكاري قرار گرفت.
بنا بر گزارش ايرنا، نرخ بيكاري كشورهاي عضو يورو (واحد پول مشترك اتحاديه اروپا) در ماه ژوئن امسال نسبت به ماه مه‌ ثابت بود و در رقم 9.9 باقي ماند.
يورو استات تخمين مي‌ زند كه 22 ميليون و 473 هزار نفر در تمام اتحاديه اروپا در ماه ژوئن گذشته بيكار بودند و 15 ميليون و 640 هزار نفر آنها ساكن كشورهاي منطقه يورو بودند كه بر اساس محاسبات 38 هزار نفر از تعداد بيكاران كاسته شده است .
در بين كشورهايي‌ كه آمارهاي آنها در دست بود، كمترين نرخ بيكاري با چهار درصد در اتريش، 1/4 درصد در هلند و 5/4 درصد در لوكزامبورگ بودند. در حالي‌ كه بيشترين نرخ را اسپانيا با 21 درصد ، ليتواني با 3/16 درصد و لتوني با 2/16 درصد داشته ا‌ند .


تاریخ خبر: 900519
نمایشگاه «ایران: مهد تمدن ها» در اسپانیا گشایش یافت
دیدار رییس مجلس سنا اسپانیا و سفیر ایران، اسکودرو:امیدوارم تحریم یکجانبه امریکا علیه ایران پایان یابد
مذاکره جهت امضاء تفاهم نامه با مدیر زبانکده تخصصی زبان اسپانیایی البرز
حضور قائم مقام وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا در همایش چهلمین سالگرد پیروزی ج.ا.ایران در سفارت
سمینار آموزشی عوامل موثر بر بین المللی شدن شرکت ها
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی