شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ويتامين دي عمل پروتئين حاضر در سرطان روده بزرگ را متوقف مي‌ سازد
مادريد- محققان اسپانيايي امروز اعلام نمودند كه وي دي آر(VDR) گيرنده ويتامين دي در بدن فعاليت پروتئين اساسي‌ در بروز سلولهاي سرطاني بيماري سرطان روده بزرگ را متوقف مي‌ سازد .
بنا بر گزارش ايرنا ، محققان مركز تحقيقات بلويچه ايالت كاتالونيا در اين زمينه گفته ا‌ند :اين پروتئين اساسي‌ منسوب به بتا كاتنين كه معمولا در ميان سلول ها وجود دارد و برچسبندگي ها را در ديواره هاي سلولي روده بزرگ سهولت مي‌ بخشد با تجمع زياد در نقاط ديگر سلولها موجب بروز سلول هاي سرطاني مي‌ شوند .
محققان ادامه مي‌ دهند كه بر اثر تجمع ، اين پروتئين در مغز سلولها حبس مي‌ شود و پروسه سرطاني را سهولت مي‌ بخشد .
آنها مي‌ افزايند: برغم اينكه از قبل دانسته شده كه ويتامين دي در جلوگيري از سرطان ها مفيد است اما تحقيقات ما نشان داده ا‌ند كه گيرنده ويتامين دي نقش بسزايي دارد ، به طوري كه از دستورات غير طبيعي كه موجب پيشرفت و تكثير بدون كنترل سلولهاي روده بزرگ مي‌ شود ، جلوگيري مي‌ كند .
محققان تصريح كردند :تحريك اين گيرنده فعاليت پروتئين بتا كاتنين را سركوب مي‌ كند و با اين كار از تغيير و تحولات سلولي كه منجر به پيدايش سلولهاي سرطاني مي‌ شوند ، جلوگيري مي‌ كند .


تاریخ خبر: 900603
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز






عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.ir



عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com






تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی