چهار شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

مردم اسپانیا امیدی به بهبودی اوضاع اقتصادی كشورشان ندارند

تهران - مردم اسپانیا امروز (یكشنبه ) در حالیبه پای صندوق های رای گیری رفتند كه امید چندانی نسبت به بهبودی اوضاع اقتصادیكشورشان ندارند. بهگزارش شبكه تلويزيوني يورونيوز، گرچه دولت كنوني اسپانياو حزب محافظه كار به مردم اين كشور وعده هايي مبني بر بهبود شرايط اقتصادي دادهاند، اما مردم اعتماد چنداني به اين سخنان ندارند.

مردم اسپانيا به نتيجه انتخابات پارلمانيروز يكشنبه چندان اميدوار نيستند و معتقدند كه با تغيير نخست وزير كشورشان چيزيعوض نخواهد شد.

يكي از ساكنان مادريد در اين باره مي گويد، اوضاع بسيار خراب است. من در زمانحكومت ديكتاتوري فرانكو نيز زندگي كرده ام و هيچ تفاوتي با وضعيت كنوني ندارد.

وي ادامه داد، اميدوارم كه در انتخابات جديد افرادي به پارلمان راه پيدا كنند كهمانند نمايندگان پيشين نباشند.

يك شهروند ديگر مادريدي مي گويد، تفاوتي به حال ما نمي كند. هر حزب يا گروهي دراين انتخابات پيروز شود، براي ما تفاوت چنداني ندارد.

وي گفت، ما تنها يك دولت نداريم، چرا كه كشورهايي مانند فرانسه و آلمان هستند كهبراي وضعيت اقتصادي ما تصميم گيري مي كنند.

يورونيوز ادامه داد، سوسياليست ها از سال 2004 ميلادي تاكنون قدرت را در اسپانيا در اختيار دارند، اما به نظر مي رسد كهبا وخيم تر شدن اوضاع اقتصادي، اين بار حزب راستگراي مردم بيشتر كرسي هاي مجلس رااز آن خود كند.

بحران مالي و تاثير آن بر افزايش نرخ بيكاري در اسپانيا،انتخابات پارلماني در اين كشور را به طور بي سابقه اي تحت تاثير خود قرار دادهاست.

بر اساس آخرين آمار رسمي نرخ بيكاري در اسپانيابه بيست درصد افزايش يافته و نارضايتي مردم از شرايط اقتصادي به ويژه در ميانجوانان افزايش چشمگيري داشته است.

منبع: ایرناتاریخ خبر: 900827
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی