چهار شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

كابینه جدید اسپانیا معرفی شد
تهران – نخست وزیر جدید اسپانیا اعضای كابینه خود را اعلام كرد كهدر بین آنان، لوئیس دو گیندوس كه پیشتر مدیر اجرایی بانك برادران لیمن بود، سمت حساس وزیر اقتصاد را به عهده گرفت.
به گزارش ایرنا،‌ خبرگزاری فرانسه نوشت ماریانو راخوی نخست وزیر جدید اسپانیا همچنین خوزه مانوئل گارسیا مارگالو را به عنوان وزیر امور خارجه، و خورخه فرناندزدیاز را به عنوان وزیر كشور معرفی كرد. حزب مردم كه حزب حاكم در دولت منتخب اسپانیا خواهد بود پیش بینی‌ می‌ كند كه سال آینده برای اقتصاد اسپانیا بسیار دشوار خواهد بود و مطمئنا شغلی ایجاد نخواهد شد زیرا دولت جدید وارث بدترین وضعیت سیاسی شده است. راخوی پس از روی كار آمدن متعهد شد كه از آغاز سال جدید میلادی تعطیلات را كاهش داده، بازنشستگی های زودهنگام را حذف كرده و اكثر مساعدت های بیكاری را كم خواهد كرد. وی تصریح كرد در سال آینده ، تلاش دارد كه كسری بودجه كشور را 16 میلیارد و 500میلیون یورو كاهش دهد . اتحادیه اروپا ، سازمان های مالی‌ غربی و همچنین آمریكا از یكشنبه گذشته ، زمانی كه ماریانو راخوی در انتخابات سراسری اسپانیا پیروز شد ، پیوسته به او توصیه كرده اند كه برای پیشگیری از وخیم شدن وضعیت اقتصادی در اسپانیا دست به اصلاحات و اقداماتی ویژه بزند. 
منبع: ایرنا

تاریخ خبر: 901003
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی