پنج شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

هشدار بانک توسعه صادرات ایران: فریب شرکت‌های تأمین وام بانکی را نخورید

روابط عمومی بانک توسعه صادرات باصدور اطلاعیه ای اعلام کرد: « به تازگي مشاهده شده شرکت‌هایی با درج آگهی در جرایدو با وعده پرداخت وام خود اشتغالی، اقدام به فریفتن مشتریان و متقاضیان استفاده ازتسهیلات بانکی می‌کنند.»

به گزارش روابط عمومی اتاق ايران بهنقل از بانك توسعه صادرات، افرادي با درج آگهي در روزنامه هاي رسمي و كثيرالانتشاربا انتساب خود به بانك توسعه صادرات ايران اقدام به انتشار آگهي اعطاي وام كم بهره4درصد تا سقف 300 ميليون ريال و جذب مشتريان و متقاضيان مي‌كنند.

این افراد و مؤسسات سودجو با وعدهاعطاي وام ياد شده با عنوان وام خود اشتغالي در قبال دريافت ضمانت نامه، گواهي كسرحقوق، مبلغ اقساط ماهيانه 2میلیون و پانصدهزار ريال و پيش دريافت، اقدام به فريفتنمشتريان و متقاضيان استفاده از تسهيلات بانك‌ها و به‌طور خاص، بانك توسعه صادراتايران می‌كنند.

همه مراحل انجام امور بانکی ماننداعطای تسهیلات در شعب و ادارات بانک توسعه صادرات ایران صورت گرفته و اطلاعاتمربوطه نیز در پایگاه اینترنتی بانک در دسترس مشتریان بانک قرار دارد.

گفتني است این بانک اقدامات لازم برايمقابله با رویه‌های غیر قانونی و برخورد با مؤسسات و افرادی که قصد اغفال وسودجویی از متقاضیان تسهیلات این بانک را دارند، به عمل می آورد.


تاریخ خبر: 910331
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی