پنج شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

هشدار بانک توسعه صادرات ایران: فریب شرکت‌های تأمین وام بانکی را نخورید

روابط عمومی بانک توسعه صادرات باصدور اطلاعیه ای اعلام کرد: « به تازگي مشاهده شده شرکت‌هایی با درج آگهی در جرایدو با وعده پرداخت وام خود اشتغالی، اقدام به فریفتن مشتریان و متقاضیان استفاده ازتسهیلات بانکی می‌کنند.»

به گزارش روابط عمومی اتاق ايران بهنقل از بانك توسعه صادرات، افرادي با درج آگهي در روزنامه هاي رسمي و كثيرالانتشاربا انتساب خود به بانك توسعه صادرات ايران اقدام به انتشار آگهي اعطاي وام كم بهره4درصد تا سقف 300 ميليون ريال و جذب مشتريان و متقاضيان مي‌كنند.

این افراد و مؤسسات سودجو با وعدهاعطاي وام ياد شده با عنوان وام خود اشتغالي در قبال دريافت ضمانت نامه، گواهي كسرحقوق، مبلغ اقساط ماهيانه 2میلیون و پانصدهزار ريال و پيش دريافت، اقدام به فريفتنمشتريان و متقاضيان استفاده از تسهيلات بانك‌ها و به‌طور خاص، بانك توسعه صادراتايران می‌كنند.

همه مراحل انجام امور بانکی ماننداعطای تسهیلات در شعب و ادارات بانک توسعه صادرات ایران صورت گرفته و اطلاعاتمربوطه نیز در پایگاه اینترنتی بانک در دسترس مشتریان بانک قرار دارد.

گفتني است این بانک اقدامات لازم برايمقابله با رویه‌های غیر قانونی و برخورد با مؤسسات و افرادی که قصد اغفال وسودجویی از متقاضیان تسهیلات این بانک را دارند، به عمل می آورد.


تاریخ خبر: 910331
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی