یکشنبه ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نماينده حزب سوسياليست اسپانيا خواستاراصلاح سيستم مالي بين المللي شد .

مادريد – "ماريا مونيز" نماينده حزب سوسياليست اسپانيا در پارلمان اروپا در گردهمايي "چالش هاي جهاني و همکاري چين و اتحاديه اروپا" برلزوم اصلاح سيستم مالي بين المللي و قابليت اداري و کنترل پس از بحران اقتصادي تاکيد کرد.

 به نقل از منابع خبري حزب سوسياليست اسپانيا حاکيست که ماريا مونيرهمچنين گردهمايي چالش هاي جهاني و همکاري چين و اتحاديه اروپا را محلي براي تجديد نظر دراستراتژي همکاري و تبادل ديدگاه هاي بين دو منطقه ازجهان برشمرد.
ماريا مونيز نماينده حزب سوياليست اسپانيا در پارلمان اروپا به نمايندگي از اين کشور در اولين گردهمايي گفت و گوي استراتژيک بين احزاب سياسي اروپايي و چيني که اين هفته در شهر پکن برگزارشده شرکت کرده است.
گردهمايي چالش هاي جهاني و همکاري چين و اتحاديه اروپا که از روز دوشنبه سوم خرداد ماه جاري تا جمعه هفتم همين ماه برگزارمي شود، تحولات وسيع حال حاضر جهان از جمله تغييرات جوي، امنيت انرژي، بازسازي سيستم مالي جهاني و روابط بين کشورها را مورد بحث و تبادل نظر قرارخواهد داد.
ماريا مونيزطي سخنانش دراين گردهمايي ضمن مهم توصيف نمودن آن اظهارداشت: اين گردهمايي مکاني جهت انجام گفت و گوي صادقانه و تبادل ديدگاه ها بين دو منطقه از جهان است که به تجديدنظر در استراتژي همکاري، دست يافتن به اتفاق نظر و تقويت روابط فيما بين فراخوانده شده اند.
مونيز همچنين ضمن تشرح برنامه اسپانيا به عنوان رييس دوره اي اتحاديه اروپا خواستار هماهنگي بيشتر بين سياستهاي اقتصادي اتحاديه اروپا و تقويت مکانيسم هاي کنترل و نظارت در سطح اروپا و جهان شد و نقش چين را به عنوان قدرت بزرگ در تعريف دوباره سيستم مالي بين المللي مهم توصيف کرد.
منبع: ایرنا


تاریخ خبر: 890308
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی