دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی با حضور کشورهای خارجی برگزار گردید

70درصد نیاز کشور به تأسیسات حرارتی در داخل تامین می شود.

تهران- مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشیو گرمایشی گفت: تولیدکنندگان تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ایران بیش از 70 درصد ازنیاز بازار داخلی را تامین می کنند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی یازدهمیننمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی عبدالکریم جلالی افزود: در ایننمایشگاه 500 شرکت حضور دارند که 350 شرکت داخلی و 150 شرکت خارجی از 16 کشورآلمان، اسپانیا، فرانسه، دانمارک، فنلاند، چین،ترکیه، تایوان و عربستان عمده ترین آنها هستند.
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی تکنولوژی های جدید در صنعت تاسیسات اعلامکرد و گفت: دستگاه های تصفیه، رسوب گیرها، سختی گیرها با جدیدترین تکنولوژی در ایننمایشگاه به نمایش گذاشته شده است، همچنین اختراعات جدیدی در حوزه چیلر و پکیج هایگرمایشی و کانال های انتقال هوا در این نمایشگاه به بهره برداری می رسد.
جلالی گفت: با توسعه این صنعت در کشورهم اکنون ایران یکی از صادرکنندگان خدمات فنیو مهندسی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه محسوبمی شود.
وی با بیان اینکه در بخش تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ایران متکی به دانش بومی ومتخصصین داخلی مجرب می باشد ، اظهار داشت: این صنعت آینده بسیار روشنی در کشوردارد و علی رغم وجود تحریم ها یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات سرمایشی وگرمایشی با حضور پررنگ کشورهای بزرگ صنعتی نظیر آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریشوغیره برگزار شده است.


تاریخ خبر: 910730
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
ایران چیزی جز بیانیه‌درمانی از اروپا ندیده است / ایران در اجرای تصمیم اخیر خود جدی است
دیدار هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی