سه شنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نمایشگاه تاسیسات سرمایشی و گرمایشی با حضور کشورهای خارجی برگزار گردید

70درصد نیاز کشور به تأسیسات حرارتی در داخل تامین می شود.

تهران- مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشیو گرمایشی گفت: تولیدکنندگان تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ایران بیش از 70 درصد ازنیاز بازار داخلی را تامین می کنند.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی یازدهمیننمایشگاه بین المللی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی عبدالکریم جلالی افزود: در ایننمایشگاه 500 شرکت حضور دارند که 350 شرکت داخلی و 150 شرکت خارجی از 16 کشورآلمان، اسپانیا، فرانسه، دانمارک، فنلاند، چین،ترکیه، تایوان و عربستان عمده ترین آنها هستند.
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی تکنولوژی های جدید در صنعت تاسیسات اعلامکرد و گفت: دستگاه های تصفیه، رسوب گیرها، سختی گیرها با جدیدترین تکنولوژی در ایننمایشگاه به نمایش گذاشته شده است، همچنین اختراعات جدیدی در حوزه چیلر و پکیج هایگرمایشی و کانال های انتقال هوا در این نمایشگاه به بهره برداری می رسد.
جلالی گفت: با توسعه این صنعت در کشورهم اکنون ایران یکی از صادرکنندگان خدمات فنیو مهندسی تاسیسات سرمایشی و گرمایشی به کشورهای دیگر از جمله کشورهای همسایه محسوبمی شود.
وی با بیان اینکه در بخش تاسیسات سرمایشی و گرمایشی ایران متکی به دانش بومی ومتخصصین داخلی مجرب می باشد ، اظهار داشت: این صنعت آینده بسیار روشنی در کشوردارد و علی رغم وجود تحریم ها یازدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات سرمایشی وگرمایشی با حضور پررنگ کشورهای بزرگ صنعتی نظیر آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریشوغیره برگزار شده است.


تاریخ خبر: 910730
برگزاری وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری برگزار شد- 27 شهریور
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی