دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

آذرماه امسال برگزار می شود؛تلاش برای جذب سرمایه خارجی در نمایشگاه رنگ و رزین

تهران - سال حمایت از تولید داخلی نمایشگاه رنگ ،کامپوزیت و پوشش های صنعتی علاوه بر ارایه توانمندی ها ، جذب سرمایه خارجی را ازاولویت های اصلی خود قرار داده است.

به گزارش ایرنا، ایننمایشگاه در فضایی به وسعت 20 هزار متر مربع با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران وهمکاری شرکت های سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران و انجمن صنعت آبکاری و تشکلهای مربوطه با حضور تعداد کثیری از شرکت های داخلی و شرکت های خارجی از کشورهایایتالیا، اکراین، تایوان، کره، ترکیه، چین، فرانسه و... برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، هدف اصلی این نمایشگاه معرفی توانمندی ها و قابلیت های فنی،تخصصی صنعتگران و تولیدکنندگان کشور، فراهم کردن زمینه های ارتباط و تعامل بینفعالان این صنعت با شرکت های خارجی حاضر در نمایشگاه است.
جذب سرمایه های خارجی نیز اولویت اصلی برگزاری نمایشگاه است تا از این طریق باارتقای سطح کیفیت و کمیت، این صنعت در جایگاه ویژه ای که شایسته آن است در سطحجهان قرارگیرد.
این گزارش همچنین حاکی از آن است که امسال نیز همانند سال های گذشته محصولاتی چونرنگ، رزین، کامپوزیت، آبکاری، نانوها و صنایع بسته بندی در نمایشگاه ارایه می شودو شرکت کنندگان داخلی و خارجی در یک رقابت سالم آخرین توانمندی خود را در معرض دیدقرار خواهند داد.
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ و رزین، کامپوزیت و پوششهای صنعتی ار تاریخ 19الی 22 آذر ماه سال جاری با حضور صاحبان این صنعت به مدت چهار روز در محل دائمینمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.


تاریخ خبر: 910802
کمک هزینه "برنامه سرمایه گذاری شرکت های خارجی در فعالیت های تحقیق و توسعه"
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و اسپانیا نوبت دوم سال 1398
هکرها در کمین ایمیل های شرکتهای ایرانی و اسپانیا
اساسنامه اتاق های مشترک مصوب شورایعالی نظارت - ابلاغ 27 بهمن 97
فراخوان عمومی جهت درج نام و لوگوی شرکت‌ها در اینکوترمز 2020
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی