چهار شنبه ۱ اسفند ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 در 111 صفحه جهت ارائه به اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران...
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
خبرنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا منتشر شد. جهت دریافت خبرنامه کلیک کنید. ...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ایران تمام دانش انواع پیوند اعضا و بافت را در اختیار دارد

زنجان - رییس شبکه فراهم آوری اعضای بیماران مرگ مغزیکشور، گفت: متخصصان ایرانی دانش و توان انجام انواع پیوند اعضا و بافت را دراختیار دارند.

کتایون نجفی زاده روزشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: امروز سطح توان جراحی پیوند اعضا وبافت در ایران بسیار بالا است و فاصله کمی از آخرین فناوری های روز جهان دارد.
وی یادآورشد: امروز پیوند و تولید بافت زنده در سطح کشور، به خوبی صورت می گیرد ومی توان با برداشت بخشی از بافت فرد بیمار، بخش دارای مشکل را ترمیم یا با بافتجدید جایگزین کرد.
نجفی زاده اظهار کرد: حمایت خیرین برای تامین انواع تجهیزات تخصصی انجام عمل هایجراحی مربوط به پیوند، پشتوانه بسیار بزرگی برای متخصصان کشور محسوب می شود.
رییس شبکه فراهم آوری اعضای بیماران مرگ مغزی کشور، گفت: ایران فقط در کسب رضایتخانواده های بیماران مرگ مغزی دچار کمبود و کاستی است که در صورت اطلاع رسانیمناسب از اهمیت و ارزش این اقدام، می تواند رشد مناسبی به خود بگیرد.
وی میزان اهدای اعضا در ایران را نسبت به سایر کشورهای توسعه یافته در علوم پزشکیغیرقابل قبول ارزیابی کرد و لازمه بهبود شرایط فعلی را همکاری خانواده ها دانست.
نجفی زاده خاطر نشان کرد: هم اکنون میزان اهدای اعضای بیماران مرگز مغزی در کشوراسپانیا 3/34 به یک میلیون نفر، اروپا 20 به یک میلیون نفر و ایران 7/5 به یکمیلیون نفر می باشد که این آمار کمی محسوب می شود.
رییس شبکه فراهم آوری اعضای بیماران مرگ مغزی کشور، تاکید کرد: البته باید به خاطرداشت که این دانش عمری کمتر از 40 سال در جهان و 12 سال در ایران دارد و نظاماسلامی برای رسیدن به جایگاه مناسب جهانی به سرعت و با شتاب پیش می رود.

منبع: ایرنا


تاریخ خبر: 910822
در ادامه بررسی مشکلات اعضای اتاق مشترک برگزار شد،جلسه ISCC با اداره جنوب غرب اروپا وزارت امور خارجه ج.ا.ایران
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی