جمعه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

دیدار هیئت مدیره شورای مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با جناب آقای میر ابوطالبی معاون محترم امور بین الملل اتاق بازرگانی ایران

جلسه اعضایهیئت مدیره شورا با حضور جناب آقای میر ابوطالبی معاونمحترم امور بین الملل اتاق بازرگانی ایران در روز شنبه مورخ 27/8/91 در مکاناتاق بازرگانی ایران برگزار گردید.

در این دیدار، به اهداف و برگزاری مجمع عمومیشورا در مهر سال 1391 و تعیین هیات مدیره جدید شورا اشاره گردید.

و همچنین ضمن تاکید به توسعه روابط و همکاریتجاری بین بازرگانان دو کشور ، اتاق بازرگانی ایران کمک های خود را در این خصوصاعلام نموده است . در حال حاضر وقت سرمایه گذاری در خارج از کشور است و این امر میتواند به نفع کشورمان باشد. شناسایی تجار صادرکننده و واردکننده هر کشور و معرفی آنهابه یکدیگر،  مبادله کالا بصورت غیربانکی ودر نهایت ایجاد تشکیل شورای اسپانیا و ایران که می تواند جهت توسعه روابط مثمر ثمرواقع گردد از جمله مواردی بوده است که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


تاریخ خبر: 910911
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی