پنج شنبه ۲ اسفند ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 در 111 صفحه جهت ارائه به اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران...
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
خبرنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا منتشر شد. جهت دریافت خبرنامه کلیک کنید. ...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

بانكهای ضعیف اسپانیا ، تعطیل می شوند
" لوئیس دگیندوس" وزیر اقتصاد اسپانیا اعلام كرد: دولتتصميم دارد به عنوان یكی از برنامه های خود برای غلبه بر بحران اقتصادی به زودي بانكهای ضعیف این كشور را تعطيل كند.
 
به گزارش سرویس بین الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاري فرانسه ؛" دگیندوس" گفت : دولت اسپانیا می كوشد با ساماندهی دوباره سیستم بانكی كشور ، ضعیف ترین بانكها را حذف كند تا با باقی ماندن بانك های قوی در صحنه ، نظام بانكداری و اقتصادی آن تقویت شود. وی در ادامه افزود : انجام اصلاحات در نظام بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش و نحوه ارایه خدمات دولتی از دیگر اقداماتی است كه ظرف 6 ماه آینده برای غلبه بر بحران اقتصادی اسپانیا صورت خواهد گرفت . وزیر اقتصاد اسپانیا همچنین از كاهش بودجه ایالتها و كنترل شدید مخارج دولتی این كشور خبر داد.

" گیندوس" با این حال وعده داد كشورش بحران اقتصادی كنونی را با سر بلندی پشت سر خواهد گذاشت . وی با رد این عقیده كه اسپانیا راه یونان ، پرتغال و ایرلند را دنبال می كند، گفت: اسپانیا بدون كمك خارجی‌ وبا سر بلندی از بحران خارج خواهد شد. وزیراقتصاد اسپانیا خاطرنشان كرد سال جاری سال دشواری برای اسپانیا خواهد بود ولی دولتمی‌ خواهد زمینه رشد و بهبود اقتصاد كشور را پایه گذاری كند. وزیر اسپانیایی بابیان اینكه بودجه این كشور با یك كسری 8.5 درصدی روبرو است ، گفت: اسپانیا در ركود اقتصادی جدی قرار گرفته است و برای خروج آن از بحران باید تلاش بیشتری انجام شود.

منبع : باشگاه خبرنگارانتاریخ خبر: 920419
در ادامه بررسی مشکلات اعضای اتاق مشترک برگزار شد،جلسه ISCC با اداره جنوب غرب اروپا وزارت امور خارجه ج.ا.ایران
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی