سه شنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

اعزام هیئت به اسپانیا و پرتغال
طبق هماهنگی های به عمل آمده با سفارت محترم جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا و پرتغال، شورای بازرگانی ایران با کشورهای اسپانیا و پرتغال در نظر دارد یک هیات تجاری از تاریخ 21 لغایت 28 شهریور ماه 1389 به کشور اسپانیا و پرتغال  اعزام نماید. هدف از انجام این سفر آشنایی با بازار کشورهای مذکور و شرکت در نشست های تجاری می باشد. لذا خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در هیات فوق الذکر مدارک مشروحه زیر را حداکثر تا تاریخ 22/4/89 به دبیرخانه شورا به آدرس خیابان طالقانی شماره 175 جدید طبقه همکف تحویل نمایید.
مدارک مورد نیاز:
·  اصل فیش مربوط به واریز مبلغ 000/000/18 ریال به طور علی الحساب بابت هزینه های بلیط هواپیما (کلاس عادی)، روادید، بیمه مسافر، ایاب و ذهاب داخل شهری، مترجم، رزرو سالن همایش و تهیه بروشور و هزینه های پیش بینی نشده به شماره حساب 54/69624150 بانک ملت شعبه وزارت نفت به نام شـورای بـازرگانی ایران و اسپانیا (هزینه های هتل و غذا توسط اعضـای هیأت در محـل پرداخـت می گردد).
·  کپی کارت بازرگانی
·  اصل و کپی صفحه اول گذرنامه
·  چهار قطعه عکس 4x3 جهت روادید و چاپ بروشورتاریخ خبر: 890416
برگزاری وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری برگزار شد- 27 شهریور
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی