یکشنبه ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

دوره آموزشي پيشرفته قراردادهاي بين‌المللي
موسسه ICC دوره آموزشي سطح ۲ در قراردادهاي بين‌المللي را در تاريخ ۲۸ سپتامبر تا اول اكتبر برابر با ۷ تا ۹ مهر ماه ۱۳۹۴ در پاريس  فرانسه برگزار مي‌كند. اين دوره آموزشي به زبان انگليسي و فرانسه با حضور مترجم همزمان برپا مي‌گردد.

  اين دوره آموزشي پيشرفته و تعاملي، با ارائه نمونه‌ شبيه‌سازي شده، بر مشكلات ايجاد شده در قراردادهاي بين‌المللي تمركز خواهد داشت. شركت‌كنندگان با كمك راهنمايي متخصصين برجسته اين حوزه، تجارب خود را به اشتراك و فنون و مهارت‌ها را به  اجرا مي‌گذارند.

  دوره آموزشي پيشرفته عميقا بر مشكلات پديد آمده در قراردادهاي بين‌المللي با استفاده از نمونه‌هاي شبيه‌سازي شده تمركز خواهد داشت. شركت‌كنندگان در قالب گروه‌هاي كوچك، به مذاكره با يكديگر و تدوين مجدد مواد ويژه قراردادهاي چند جانبه مي‌پردازند.

  و در نهايت با حضور در اين دوره، مهارت‌هاي كامل براي مذاكره و تهیه پیش نویس قرارداد، يافتن تكنيك تدوين شروط اصلي، آموزش روش مناسب برای حل و فصل اختلافات و درک اهمیت تفاوت های فرهنگی و حقوقی برای جلوگیری از سوء تفاهم ها در زمینه بین المللی فراگرفته خواهد شد.

منبع:کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین المللیتاریخ خبر: 940304
نوبت دوم سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا” برگزار شد
گزارش : سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا”
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی