دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳
EN/ES
فارسینوبت اول مجمع عمومی عادی سالانه اتاق مشترک ایران و اسپانیا برپا و به حد نصاب نرسید
عضو محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا مجمع عمومی عادی سالانه نوبت اول اتاق...
احراز شرایط کاندیدهای هیئت مدیره اتاق مشترک - مجمع 1403
جلسه کمیته ماده 27 جهت رسیدگی به شرایط نامزدهای هیئت مدیره مجمع عمومی عادی سالیانه مورخ 23...


اسپانیا

ایران

 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

کتاب نمایشگاه‌های اسپانیا در سال 2024


نمایشگاه های اسپانیا در سال 2024


اسپانیا همه ساله شاهد برگزاری بزرگترین نمایشگاههای بین المللی و داخلی تجاری و بازرگانی در تخصص و زمینه های مختلف می باشد که شرکت های داخلی و خارجی از سراسر دنیا ضمن حضور در این نمایشگاهها اقدام به عرضه تولیدات و خدمات خود می نمایند. در عین حال اسپانیا با توجه به زیرساخت ها می تواند امکانات قابل توجهی را در اختیار شرکت کنندگان در نمایشگاههای خود قرار می دهد. این کشور محل حضور کنگره ها و سمینارهای اقتصادی و تجاری مختلفی با محورهای گوناگون می باشد و سالیانه هیئت های تجاری بسیاری در سطوح بالا وارد این کشور می شوند. پراکندگی نمایشگاهها در مراکز ایالتی اسپانیا سیاستی است که به درآمدهای ارزی آن ایالتها کمک می نماید. سالیانه هر کدام از ایالتهای اسپانیا به طور مستقل اقدام به برگزاری نمایشگاههای مختلفی می نمایند.  چنین نمایشگاه هایی فرصت بسیار مغتنمی برای کشورمان می باشد که با توجه به توانمندی های خود در بخش های مختلف در آنها حضور فعال داشته باشد.


نمایشگاه‌های تجاری بین‌المللی ابزار کلیدی ارتقای تجارت هستند. در این نمایشگاه‌ها کارآفرینان اصلی هر بخش حضور دارند؛ نمایشگاه ها مکانی بی‌جایگزین برای برقراری ارتباطات، شناخت  بخش های مختلف، راه‌اندازی پروژه‌ها و یا انتشار اطلاعات هستند که فرصت‌های تجاری مهمی ایجاد می‌کنند. بدون شک داشتن تعداد قابل توجهی از نمایشگاه‌های تجاری بین‌المللی در کشور ها روشی مهم در راستای ترویج تبادلات تجاری، تشویق رقابت کسب و کار و تحرک اقتصاد است.


با وجود توسعه روزافزون پلتفرم‌های فروش آنلاین و گسترش روش‌های مختلف بازاریابی دیجیتال، تماس‌های شخصی حضوری و نمایش فیزیکی محصولات امروزه همچنان بی‌جایگزین هستند. به این ترتیب، نمایشگاه‌ها ابزاری از سیاست تجاری هستند


وزارت صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا، صلاحیت تعیین نمایشگاه تجاری را تحت عنوان بین‌المللی دارد.
در ادامه اطلاعات نمایشگاه سال 2024  به صورت فایل pdf تقدیم میگردد، این لیست با توجه به اطلاعات انجمن نمایشگاههای اسپانیا  و بولتن وزارت صنعت، بازرگانی و جهانگردی اسپانیا  توسط دفتر اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا تنظیم شده است.


توجه فرمایید:
قبل از برنامه ریزی جهت بازدید، به سایت نمایشگاه مورد نظر مراجعه و از قطعی بودن تاریخ برگزاری آن مطمئن شوید، ممکن است به هر دلیلی تاریخ نمایشگاه تغییر نماید.


تاریخ خبر: 14021101
نوبت اول مجمع عمومی عادی سالانه اتاق مشترک ایران و اسپانیا برپا و به حد نصاب نرسید
احراز شرایط کاندیدهای هیئت مدیره اتاق مشترک - مجمع 1403
شرکت اسپانیایی در زمینه کودهای بایو
دعوت از اعضای فعال اتاق مشترک جهت مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 23 خرداد 1403
Rising Up in Spain 2024
آرشیو
 
 Contact us
Tel / Fax: +9821-88381350
Email : info@isbc.ir     iranandspain@gmail.com
 پس از ارسال ایمیل حتما با دبیرخانه اتاق مشترک
 تماس بگیرید و از رسیدن پیام خود مطمئن شوید
تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
 اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد: بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست. برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.
EN/ES - فارسی - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی