جمعه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

اشتغال 750 نفر با تولید خطوط لوله CRA در ایران
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به قرارداد ایران و اسپانیا برای ساخت خطوط لوله CRA گفت: با امضای این قرارداد 750 نفر به طور مستقیم مشغول به کار خواهند شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسم امضای قرارداد ساخت خطوط لوله CRA که بین شرکت ملی نفت ایران و شرکت فولاد اصفهان و شرکت توبا چک اسپانیا امضا شد با اشاره به اینکه این اقدام در راستای شعار سال 96 است توسط مقام معظم رهبری انتخاب شد، گفت: ما براساس تصمیم وزارت نفت ساخت 10 قلم کالای اساسی صنعت نفت را آغاز کردیم که قرارداد 7 گروه کالایی آن امضا شد و در مرحله ساخت نمونه است. علی کاردر با اشاره به قرارداد امروز گفت: ارزش این قرارداد 630 میلیون دلار یا 556 میلیون یورو است که شامل ساخت 600 کیلومتر خط لوله CRA می‌شود. مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ادامه داد: این خطوط لوله با مشارکت 50 درصدی ایران و 50 درصدی شرکت توباچک ساخته خواهد شد و منجر به انتقال دانش فنی می‌شود. وی خاطرنشان کرد: براساس این قرارداد می‌توان به طور مستقیم برای 750 نفر اشتغال ایجاد کرد.
منبع: خبرگزاری فارس

تاریخ خبر: 960317
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
مصاحبه رادیویی آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک ایران و اسپانیا با رادیو اقتصاد
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی