شنبه ۱ مهر ماه ۱۳۹۶
فارسی
English
 
فرم روادید اسپانیا

عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت گرفتن وقت مصاحبه، می بایست اسکن دعوتنامه (برای ویزای توریستی ، رزرو هتل و بلیط هواپیما) - صفحه اول پاسپورت- ویزاهای شنگن قبلی و نامه تقاضای وقت شرکت برای فرد مورد نظر را به آدرس ایمیل emb.teheran.vis@maec.es  ارسال نمایید. در صورتی که برای ویزای تجاری اقدام می کنبد، یک نسخه از دعوتنامه توسط شرکت اسپانیایی به سفارت فکس ( 02122568018 )  ایمیل یا پست شود. با توجه به شرایط موجود از 90 روز قبل تر از تاریخ سفر به سفارت مراجعه فرمایید. اعضای محترم  این اتاق جهت اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای تجاری  و نحوه نگارش دعوتنامه اسپانیایی با شماره 88381350 تماس حاصل فرمایند.


اطلاعات و مدارک لازم جهت اخذ ویزا به شرح ذیل می باشد.


شرایط دعوتنامه

مدارک لازم جهت اخذ ویزا

فرم ویزا

دارالترجمه( هر دارالترجمه ای که مدارک را به زبان اسپانیایی ترجمه کند، قابل قبول است)

بیمه


 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی