پنج شنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

اعزام هیئت به اسپانیا- 2 الی 6 مهرماه

بر اساس هماهنگی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا و اتاق ایران رئیس پارلمان بخش خصوصی کشور در صدر هیات تجاری اتاق ایران از دوم لغایت ششم مهرماه سال جاری عازم اسپانیا می‌شود.

از فعالان حوزه گردشگری، راه‌آهن و صنایع ریلی، صنایع غذایی و کشاورزی، انرژی‌های تجدیدپذیر، پتروشیمی، صنایع دارویی و پزشکی، بانک و بیمه، صنایع خودرو و قطعه‌سازی و ماشین‌آلات صنعتی دعوت بعمل می آید در این هیات حضور داشته باشند.

دارندگان روادید شنگن معتبر در اولویت قرار دارند. از طرفی امکان ثبت‌نام افرادی که در گذشته درخواست ویزای شنگن آن‌ها در هر یک از سفارتخانه‌های آن حوزه رد شده است، وجود ندارد.

علاقه‌مندان می‌توانند با ارائه فیش علی‌الحساب به مبلغ نود میلیون ریال به حساب شماره 0105994103006 بانک ملی شعبه خشایار به نام اتاق ایران (هزینه سفر شامل پرواز اکونومی، اقامت در هتل پنج ستاره و ترانسفر)، دو قطعه عکس رنگی جدید با زمینه سفید، تصویر صفحه اول گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ 02/07/96 و فرم ویزای شنگن تکمیل شده برای ثبت‌نام اقدام کنند.

علاوه بر مراجعه به لینک ثبت نام آنلاین، فرم پیوست را تکمیل  و به آدرس info@isbc.ir ارسال فرمایید.

لینک ثبت نام آنلاین: http://chambertrust.ir/index.php?option=com_rsform&formId=55

برای افرادی که دارای کارت بازرگانی  نیستند یا اعتبار کارت عضویت آنها به پایان رسیده است، 15 درصد به مبلغ مذکور افزوده می‌شود. مهلت ثبت‌نام نیز تا 31 مرداد 96 خواهد بود. از اعضای محترم اتاق ایران و اسپانیا خواهشمند است در صورت تمایل جهت حضور در این هیئت مدارک ذیل را تا تاریخ مذکور آماده داشته باشند. زمان مصاحبه و انگشت نگاری در سفارت اسپانیا متعاقباً اعلام خواهد شد.

-  گردش حساب شش ماه (به زبان انگلیسی یا اسپانیایی (

-  نامه تمکن مالی (به زبان انگلیسی یا اسپانیایی (

تکمیل فرم ویزا (به زبان انگلیسی یا اسپانیایی (

-  کپی از صفحه اول پاسپورت قدیمی و جدید

-  کپی از تمام صفحات پاسپورت قدیمی و جدید که در آن مهر یا ویزا درج شده است.

- معرفینامه از طرف شرکت مبنی بر معرفی فرد عازم با ذکر نام و نام خانوادگی، سمت در شرکت، مدت فعالیت در شرکت، علت و اهداف همراهی هیئت (به زیان انگلیسی)


تاریخ خبر: 960515
کمک هزینه "برنامه سرمایه گذاری شرکت های خارجی در فعالیت های تحقیق و توسعه"
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و اسپانیا نوبت دوم سال 1398
هکرها در کمین ایمیل های شرکتهای ایرانی و اسپانیا
اساسنامه اتاق های مشترک مصوب شورایعالی نظارت - ابلاغ 27 بهمن 97
فراخوان عمومی جهت درج نام و لوگوی شرکت‌ها در اینکوترمز 2020
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی