جمعه ۹ خرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

حضور 3 هیئت تجاری اسپانیایی در 3 ماه آخر سال 2018
بر اساس اطلاع رسانی انجمن صادرات و سرمایه گذاری اسپانیا در 3 ماه آخر سال 2018 سه هیئت اسپانیایی در زمینه های فولاد، ماشین آلات ساختمانی، و هتلداری به تهران سفر خواهند کرد، در حال حاضر هر سه هیئت در حال ثبت نام از شرکتهای اسپانیایی جهت حضور در ایران می باشند.

1- هیئت تجاری اتحادیه صادرکنندگان محصولات و سازه های فولادی اسپانیا
SIDEREX ، اتحادیه صادرکنندگان محصولات و سازه های فولادی اسپانیا به نمایندگی و با حمایت ICEX اسپانیا خواستار حضور مستقیم در بازار ایران می باشد، این حضور جهت ملاقات با شرکت های ریخته گری و فولاد است و از 7 تا 10 اکتبر سال 2018 در تهران حضور خواهند داشت.
 
2-هیئت انجمن صادرکنندگان ماشین آلات ساختمانی، زیرساخت ها و معادن اسپانیا
ANMOPYC، انجمن صادرکنندگان ماشین آلات ساختمانی، زیرساخت ها و معادن اسپانیا به نمایندگی و حمایت ICEX از 21 تا 25 اکتبر سال جاری به تهران سفر می کنند. انجمن ANMOPYC در سال  1982 با هدف حمایت و تقویت حضور فعالان در بازارهای خارجی در زمینه های ساخت و ساز، زیرساخت ها و معادن در اسپانیا تاسیس شد. این انجمن تحت حمایت ICEX  انجمن صادرات و سرمایه گذاری اسپانیا فعالیت می نماید.
 
3-هیئت انجمن فعالان صنعت هتلداری اسپانیا
AFEHC ، انجمن فعالان صنعت هتلداری اسپانیا 10 الی 12 دسامبر 2018 به ایران می آیند.


منبع: انجمن صادرات و سرمایه گذاری اسپانیا


تاریخ خبر: 970402
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل بنیادی بازار سهام و استراتژی انتخاب سهام برگزار شد
دور دوم سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازار ها در سال 99 برگزار شد
برگزاری سمینار مجازی چگونه در بازار سرمایه، سرمایه گذاری کنیم
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی