جمعه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

حضور 3 هیئت تجاری اسپانیایی در 3 ماه آخر سال 2018
بر اساس اطلاع رسانی انجمن صادرات و سرمایه گذاری اسپانیا در 3 ماه آخر سال 2018 سه هیئت اسپانیایی در زمینه های فولاد، ماشین آلات ساختمانی، و هتلداری به تهران سفر خواهند کرد، در حال حاضر هر سه هیئت در حال ثبت نام از شرکتهای اسپانیایی جهت حضور در ایران می باشند.

1- هیئت تجاری اتحادیه صادرکنندگان محصولات و سازه های فولادی اسپانیا
SIDEREX ، اتحادیه صادرکنندگان محصولات و سازه های فولادی اسپانیا به نمایندگی و با حمایت ICEX اسپانیا خواستار حضور مستقیم در بازار ایران می باشد، این حضور جهت ملاقات با شرکت های ریخته گری و فولاد است و از 7 تا 10 اکتبر سال 2018 در تهران حضور خواهند داشت.
 
2-هیئت انجمن صادرکنندگان ماشین آلات ساختمانی، زیرساخت ها و معادن اسپانیا
ANMOPYC، انجمن صادرکنندگان ماشین آلات ساختمانی، زیرساخت ها و معادن اسپانیا به نمایندگی و حمایت ICEX از 21 تا 25 اکتبر سال جاری به تهران سفر می کنند. انجمن ANMOPYC در سال  1982 با هدف حمایت و تقویت حضور فعالان در بازارهای خارجی در زمینه های ساخت و ساز، زیرساخت ها و معادن در اسپانیا تاسیس شد. این انجمن تحت حمایت ICEX  انجمن صادرات و سرمایه گذاری اسپانیا فعالیت می نماید.
 
3-هیئت انجمن فعالان صنعت هتلداری اسپانیا
AFEHC ، انجمن فعالان صنعت هتلداری اسپانیا 10 الی 12 دسامبر 2018 به ایران می آیند.


منبع: انجمن صادرات و سرمایه گذاری اسپانیا


تاریخ خبر: 970402
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
مصاحبه رادیویی آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک ایران و اسپانیا با رادیو اقتصاد
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی