سه شنبه ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا

نمایشگاه آب در اسپانیا تحت عنوان "نمایشگاه چرخه آب یکپارچه بین المللی “ IWATER 2018 سه شنبه 13 نوامبر آغاز به کار کرد. این نمایشگاه با محوریت بررسی راهکارهای رسیدگی به معضلات کمبود آب در نظر دارد به تقویت کسب و کار و دانش لازم در مراحل مختلف کنترل چرخه آب بپردازد.

 

در حاشیه بازدید هیئت اعزامی اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا  از غرفه های نمایشگاه آب در اسپانیا جلسه آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا و جناب آقای مهندس فرخزادی نائب رییس اتاق مشترک با مدیر نمایشگاه Iwater بارسلون، آقای Angel Celorrio برگزار گردید. در این جلسه ضمن بررسی مناسبات روابط بیشتر و لزوم حضور فعالتر هیئت های ایرانی در نمایشگاه  در مورد همکاری های دو طرف از جمله برگزاری نمایشگاه اب درایران و نوشتن یادداشت در دفتر یادبود اقدام گردید.


رئیس نمایشگاه IWATER به این نکته اشاره کرد که این نمایشگاه نقطه تمرکز همه بازیگران مهم در بخش آب می باشد که با ایجاد مباحث مرتبط و به اشتراک گذاری طرح هایی در سراسر دنیا در پی حفظ و تضمین دسترسی به منابع آب در مناطقی هستند که به استرس کمبود آب دچار شده اند.


نمایشگاه آّب 13 تا 15 نوامبر توسط FIRA- BARCELONA برگزار می شود، از کشورهای مختلف با به نمایش گذاشتن محصولات جدید و فن آوری پیشرفته طراحی شده برای نوسازی زیرساخت و اطمینان از مدیریت پایدار و هوشمند آب در نظر دارند هر چه بیشتر این سرمایه ارزشمند راحفظ نمایند.


انواع راه حل های جمع آوری، حفظ، توزیع، حمل و نقل، ذخیره سازی، بهداشت، تصفیه، استفاده مجدد، آبیاری، مدیریت و مصرف آب برای استفاده های کشاورزی، شهری، صنعتی و یا داخلی.مطرح می گردد.


 هیئت ایرانی روز دوم در نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون حضور خواهند داشت.تاریخ خبر: 970822
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی