دوشنبه ۳ آذر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional


آقای دکتر محمد طاهری رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در دیدار با هیئت مدیره این کنفدراسیون در خصوص وظایف اتاق مشترک و پتانسیل های موجود جهت ارتباطات موثر میان اعضای اتاق مشترک ایران و اسپانیا و در مجموع شرکت های ایرانی توضیح دادند و ابراز امیدواری کردند در راستای تحقق گسترش تبادلات اقتصادی میان دو کشور اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا و کنفدراسیون foment روابط خود را بیش از پیش افزایش دهند. در همین رابطه آقای مهندس فرخزادی نائب رییس اتاق مشترک که نمایندگی این کنفدراسیون در تهران را بر عهده دارند بر تمایل شرکت های ایرانی به تجارت با شرکت های معتبر و شناخته شده اسپانیایی که علاقمند به تجارت با ایران هستند تاکید کردند.
در ادامه هیئت مدیره کنفدراسیون Foment جزئیات نحوه فعالیت را شرح دادند.

Foment del Treball Nacional ، کنفدراسیونی با سابقه که از سال 1771 کارآفرینان و صنایع قدرتمند کاتالان را نمایندگی می کند.


در افکار عمومی پرواضح است که کنفدراسیون foment به عنوان سازمانی مستقل شناخته می شود که در راستای پیشرفت اقتصاد و تجارت ایالت کاتالونیا قدم برداشته و به عنوان یک موتور اقتصادی از جنوب غربی اروپا تا حوزه دریای مدیترانه  را در محیطی آزاد و اقتصادی باز پوشش می دهد تا در راستای رفاه جامعه نقش بسزایی داشته باشد.

وظیفه کنفدراسیون حفظ  منافع تجارت در ایالت کاتالونیا می باشد ایجاد محیطی مناسب جهت فعالیت و ارتقاء محیط سازگار در گفتگو با مقامات دولتی و نمایندگان جامعه مدنی از اهداف Foment است.

در انتهای جلسه طرفین ابراز امیدواری کردند جلسه ای در تهران با حضور اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا برگزار نمایندتاریخ خبر: 970825
دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران با رئیس کنگره نمایندگان اسپانیا
چه خودروهایی به اسپانیا صادر شدند؟
وبینار تاثیر انتخابات امریکا بر اقتصاد ایران (با رویکرد مدیریت ریسک سرمایه گذاری ها در بازارهای موازی) 2 آبان 99 برگزار شد
جلسه دوم وبینار استراتژی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات- 1 آبان 99 برگزار شد
وبینار استراتژی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات- 24 مهر 99 برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی