دوشنبه ۷ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

سمینار آموزشی عوامل موثر بر بین المللی شدن شرکت ها
اولین جلسه آموزشی با عنوان عوامل موثر  بر بین المللی شدن شرکت ها با حضور اعضای اتاقبازرگانی ایران و اسپانیا و جناب آقای Enrique Urrutia  نماینده Asturex اسپانیا و عضو افتخاریاتاق بازرگانی ایران واسپانیا روز یکشنبه 30 دی ماه 1397 ساعت 14:00 الی 16:00 دردفتر APEC برگزار گردید.

ایشان با اشاره به حضور 13 ساله در امارات متحده عربی و 5 ساله درایران اظهار داشتند، مسائل و مشکلات داخلی و خارجی همیشه وجود دارد و این هنربازرگانان است که به دنبال اهداف خود بوده و راههایی را برای حل این مشکلاتبیابند. باید پل های ارتباطی میان دو  کشوررا یافت. روابط ایران و اسپانیا با توجه به مناسبات شرکتهای دو کشور در شرایطمطلوبی قرار دارد و اسپانیایی ها علاقمند به حضور و کار با بازرگانان در ایرانهستند .در ادامه با ارائه سرفصل ها و توضیحات جامع دانش و اطلاعات خود را دراختیار اعضای اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا قرار دادند.

در جهان امروز مسئله ارتباطات و شبکه سازی در حال گسترش است، سیاستبین المللی شرکت ها یک گزینه انتخابی نمی باشد، بلکه نبض حیاتی جهت رقابتی شدنآنهاست.

تشکل ها، انجمن ها، اتاق های مشترک و بسیاری نهاد ها و سازمان ها درسرتاسر دنیا وجود دارند که متعهد به حمایت و تشویق شرکت ها برای رسیدن به موفقیتبرنامه های توسعه و برنامه های بین المللی خود می باشند. در همین راستا یکی ازشرکتهای فعال در این زمینه و نحوه فعالیت آن را تشریح می کنیم.

در شرایط کنونی می بایست برای مدیریت روز به روز برنامه ریزی کرد و بابه کار گیری متخصصان و افراد درون و برون شرکتی، نگرشی تمام عیار از زمینه های بینالمللی سازی شرکتها با توجه به استراتژی هر شرکت بدست آورد. رویکرد هر شرکت باتوجه به معیارهای همان شرکت چه خصوصی و چه دولتی تعریف می شود، و مانند کت و شلوارمنحصر به فردی بر قامت همان شرکت دوخته می شود.

متن کامل در خبرنامه اتاق مشترک ایران و اسپانیا موجود است.


تاریخ خبر: 971101
برگزاری وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری برگزار شد- 27 شهریور
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی