سه شنبه ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

مذاکره جهت امضاء تفاهم نامه با مدیر زبانکده تخصصی زبان اسپانیایی البرز

در جلسه هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا سرکار خانم گارسیاو جناب آقای مندز مدیران زبانکده البرز مهمان اتاق مشترک بودند.

 خانم گارسیا و آقای مندز به معرفی موسسه پرداختند: اولین موسسه تخصصی زباناسپانیایی که به مدت 20 سال در تهران در حال فعالیت می باشد، ترم ها 3 ماهه به پایانمیرسد و هر ترم 500 دانش آموز به فراگیری زبان اسپانیایی می پردازند. این موسسه دارایمدرک از دانشگاه علمی کاربردی وزارت علوم است و درخواست برگزاری امتحان سروانتس رابه این موسسه جهت اعطای مدرک سروانتس ارائه داده است. کتاب PRISMA در دوره ها تدریس می شود و نسبت به برگزاری کارگاههای تخصصی اقدام می گردد.

 در همین خصوص با توجه بهعلاقمندی اعضای اتاق مشترک مقرر گردید تفاهم نامه ای میان اتاق مشترک و زبانکده البرزامضا و خدمات متقابلی در نظر گرفته شود. در ضمن مقرر گردید نسبت به برگزار کمپهای زباناسپانیایی اقدام گردد.

تاریخ خبر: 971110
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی