جمعه ۱ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

مذاکره جهت امضاء تفاهم نامه با مدیر زبانکده تخصصی زبان اسپانیایی البرز

در جلسه هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا سرکار خانم گارسیاو جناب آقای مندز مدیران زبانکده البرز مهمان اتاق مشترک بودند.

 خانم گارسیا و آقای مندز به معرفی موسسه پرداختند: اولین موسسه تخصصی زباناسپانیایی که به مدت 20 سال در تهران در حال فعالیت می باشد، ترم ها 3 ماهه به پایانمیرسد و هر ترم 500 دانش آموز به فراگیری زبان اسپانیایی می پردازند. این موسسه دارایمدرک از دانشگاه علمی کاربردی وزارت علوم است و درخواست برگزاری امتحان سروانتس رابه این موسسه جهت اعطای مدرک سروانتس ارائه داده است. کتاب PRISMA در دوره ها تدریس می شود و نسبت به برگزاری کارگاههای تخصصی اقدام می گردد.

 در همین خصوص با توجه بهعلاقمندی اعضای اتاق مشترک مقرر گردید تفاهم نامه ای میان اتاق مشترک و زبانکده البرزامضا و خدمات متقابلی در نظر گرفته شود. در ضمن مقرر گردید نسبت به برگزار کمپهای زباناسپانیایی اقدام گردد.

تاریخ خبر: 971110
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
ایران چیزی جز بیانیه‌درمانی از اروپا ندیده است / ایران در اجرای تصمیم اخیر خود جدی است
دیدار هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی