دوشنبه ۷ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

کمک هزینه "برنامه سرمایه گذاری شرکت های خارجی در فعالیت های تحقیق و توسعه"
قابل توجه اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
سازمان سرمایه گذاری در اسپانیا اعلام کرد: کمک هزینه "برنامه سرمایه گذاری شرکت های خارجی در فعالیت های تحقیق و توسعه" کمک هزینه تا سقف 200،000 €


مهلت ثبت نام: 22 جولای 2019

جزئیات اطلاعیه: این طرح به دنبال تشویق فعالیت های تحقیق و توسعه R&D توسط شرکت هایی با سرمایه خارجی است که در اسپانیا تاسیس می شوند یا قصد دارند در این کشور تاسیس شوند. در راستای اهداف این طرح یک شرکت با سرمایه خارجی شرکتی می باشد که در آن سرمایه گذاری مستقیم خارجی FDI حداقل 10 درصد از سرمایه کل آن را تشکیل می دهد. کمک هزینه در نظر گرفته شده200 هزار یورو برای هر شخص می باشد.
مرحله 1. دریافت کد کاربری و رمز
ابتدا نسبت به تعریف کد کاربری و مشخص کردن رمز اقدام نمایید.
- شرکت هایی که قبلا در اسپانیا تاسیس نشده اند و بنابراین CIF ندارند، باید با مشخصات شخصی ثبت نام کنند. بدین منظور لطفا ایمیل درخواست را به financiacion.investinspain@icex.es ارسال نمایند. شرکت هایی که قبلا در اسپانیا تاسیس شده اند و بنابراین CIF دارند به لینک
https://www.icex.es/icex/es/forms/registroEmpresa.do?execution=e2s1 مراجعه نمایند.
مرحله 2. فرم درخواست را پر کنید هنگامی که حساب ایجاد شد، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید تا پرونده را پردازش کنید.
برای پردازش لازم است که فایل های پیوست موجود در ادامه این پست تلگرامی را دانلود کنید و پس از تکمیل آنها از طریق پلت فرم پیوست کنید.
لینک ثبت نام : https://oficinavirtual.icex.es/planesempresa/login?lang=en
فرم های پیوست را جهت تکمیل و موارد حقوقی حتماً مطالعه فرمایید.
منبع: سازمان سرمایه گذاری در اسپانیا

تاریخ خبر: 980422
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی