سه شنبه ۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

گزارش سمینار آموزشی اولتراسونیک پیشرفته و جلسه اعضای حاضر با ریاست اتاق مشترک

سمینار اولتراسونیک پیشرفته با حضور اعضای علاقمند روز 18 دیماه در اتاق تهران برگزار گردید. مدرس همایش مهندس یوسفی آزاد اطلاعات کارشناسی در خصوص موضوع جلسه ارائه دادند. در ادامه جلسه اعضای علاقمند با آقای دکتر طاهری جلسه ای برگزار کردند. در این جلسه لزوم برگزاری کلاس های آموزشی عمومی تر برای اعضای اتاق مشترک مورد بررسی قرار گرفت. در همین رابطه آقای دکتر طاهری ، ریاست اتاق مشترک از برگزاری سمینار آموزشی رمزارزها و بلاکچین جهت امور تجاری خبر دادند که با همکاری بنیاد ملی توسعه فناوری در اواخر بهمن ماه سال جاری برگزار و دوره های تکمیلی و پیشرفته در ماههای جاری در برنامه آموزشی اتاق مشترک قرار داده می شود

منبع عکس: بخش آموزش انجمن اپک


تاریخ خبر: 981018
آخرین وضعیت تردد کالا و مسافر در مرزهای مشترک کشور ایران و کشورهای همسایه
گواهی های بهداشت محصولات گیاهی
حضور هیئت تجاری شورای ملی زیتون در اسپانیا با همکاری اتاق مشترک ایران و اسپانیا
گزارش تصویری سمینار آموزشی “رمزارزها و بلاکچین در تجارت بین الملل”
نشست هیئت رییسه اتاق ایران و روسای اتاق های مشترک با معاونان وزارت خارجه و وزارت صنعت
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی