چهار شنبه ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

دور دوم سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازار ها در سال 99 برگزار شد
فکر کردن سخت است به همین سبب بیشتر مردم قضاوتمی کنند. کارل یونگ

خیلی ها نعل وارونه می زنند که وقتی اقتصاد کشوریکار نمی کند چرا باید بازار سهام رشد کند ، در اینجا قصد دارم توضیح دهم که بازار سهام#ونزوئلا هم رشد می کند! اقتصادی ورشکسته! اما دلیل رشد بازار سهام ایران با کشوریهمانند آلمان نه در رشد تولید ناخالص داخلی و یا فرصتهای ایجاد شده است بلکه در ۲ عامل اصلی اقتصاد ایران است : نقدینگی بالا و غول اسا ۲۴۰۰ هزار میلیارد تومانی که تورم را پمپاژ می کند و دیگری جهش ارزی که همواره اقتصاد ایران را در نوردیده.بسیاری همواره به سبب ثبات بازار مسکن برای سرمایهگذاری به سمت خرید ملک می روند ، اگر می خواهید که ملکی را بخرید و گوشه ای بیاندازیداین تحلیل برای شما شاید مناسب نباشد اما اگر می خواهید از سرمایه گذاری خود بازده بگیرید این اطلاعات برای شما مفید خواهد بود. نمودار آگهی ها در تهران نشان می دهد بین ارزانترین و گران ترین منطقه در استان، فاصله ای تقریبا ١٠ برابر وجود دارد. در حالی کهمنطقه یک با بیش از ٣٤ میلیون تومان به ازاء هر متر مربع، گران ترین املاک را دارددر حومه تهران این عدد به حدود ٣ میلیون و ٤٠٠ هزار تومان می رسد. اینکه یک سری داده هستند که اگر رابطه انها را درک نکنیم نمی توانیم از ان برای کسب بازده استفاده کنیم چه رابطه ای بین تعداد آگهی ها و جریان ورود نقدینگیدر سطح شهر وجود دارد ، در نمودار بالا می بینید که قیمت های هر متر مربع در تهران گاهی تا ۱۰ برابر هم است .


اما اینها نمی تواند از دید یک سرمایه گذار دیدهنشود ، وظیفه یک سرمایه گذار دیدن فرصتها و استفاده حداکثری از تک تک انهاست، لذا شماوزیر اقتصاد و یا سیاستگذار نیستید، شما در سرمایه گذاری به دنبال حداکثر کردن ارزشروز دارایی های خود هستنید، مسیر را اشتباه نروید.

تاریخ خبر: 990213
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
نشست معرفی نمایشگاه صنایع شیمیایی اسپانیا با حضور اعضا و علاقمندان برگزار شد
گزارش تصویری سمینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی