یکشنبه ۲۵ مهر ماه ۱۴۰۰
فارسی
Englishتعیین سمت اعضای هیئت مدیره اتاق مشترک - شهریور 1400
جلسه هیات مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا جهت تعیین سمت در ساعت 14:45 مورخ 30 شه...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

تبریک رئیس دولت اسپانیا، جناب آقای پدرو سانچس، به جناب آقای ابراهیم رئیسی

تبریک رئیس دولت اسپانیا، جناب آقای پدرو سانچس، به جناب آقای ابراهیم رئیسی، به مناسبت آغاز به کار ایشان به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایرانبه گزارش خبرگزاری ایران پرس، «پدرو سانچز» نخست وزیر اسپانیا، روز سه شنبه در پیامی انتخاب «سید ابراهیم  رئیسی» به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را به ایشان و ملت ایران تبریک گفت.

سانچز در این پیام با اشاره به روابط سنتی دوستانه میان ایران و اسپانیا، اظهار امیدواری کرد روابط دو کشور در طول سال های آینده در راستای ارتقای رفاه و کامیابی شهروندان دو کشور توسعه و گسترش یابد.

نخست وزیر اسپانیا همچنین نسبت به نتیجه بخش بودن مذاکرات مربوط به توافق هسته ای در وین و بازگشت کامل طرفین به برجام ابراز اطمینان کرد.

پیش از این شماری از کشورهای اروپایی از جمله یونان، اتریش، فرانسه، کرواسی، انگلیس، صربستان و سوئیس نیز در پیام های جداگانه ای، پیروزی رئیسی در سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفته بودند.


تاریخ خبر: 14000603
اطلاعیه مقررات بهداشتی مسافران ورودی به کشورهای اروپایی
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده اتاق مشترک برگزار شد. شهریور 1400
صبحانه کاری وزرای خارجه ایران و اسپانیا برگزار شد- شهریور 1400
نخستین نشست هم اندیشی وزارت امور خارجه و مسئولین اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران
دیدار فعالان بخش خصوصی با وزیر امور خارجه- 15 شهریور 1400
آرشیو
 
 

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی