سه شنبه ۲۸ دی ماه ۱۴۰۰
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

همایش آنلاین سرمایه گذاری HEALTH TECH- آبان 1400طی اطلاع واصله از مرکز سرمایه گذاری بارسلونا اسپانیا همایش آنلاین سرمایه گذاری HEALTH TECH در نوامبر سال جاری برگزار می شود.

در این همایش سرمایه گذاران و بنیانگذاران پیشرو از سراسر دنیای سلامت و فناوری گرد هم می آیند تا برنامه های پیش رو و دستورالعمل های نوآورانه در زمینه مراقبت های بهداشتی و سلامت را مورد بررسی قرار دهند.علاقمندان و فعالین این حوزه می توانند با پیشگامانی که بیوتکنولوژی، داروسازی، هوش مصنوعی، سلامت دیجیتال و فناوری پزشکی را دستخوش نواوری و تغییر می‌کنند، در کنار سرمایه‌گذاران و سیاست‌گذارانی که زمینه را برای ارتقای این استارت‌آپ‌ها به سطح بالاتر فراهم می‌کنند، ملاقات کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر شامل لیست سخنرانان و برنامه همایش به سایت نمایشگاه به آدرس https://www.invest-in-innovation.com/  مراجعه نمایید.

در صورت علاقه به شرکت در این همایش دو روزه که مورخ 9 و 10 نوامبر 2021 برگزار می شود به این اتاق مشترک پیام دهید.

دبیرخانه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا


تاریخ خبر: 14000809
بازدید از نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و تجهیزات حمام 2022 CEVISAMA
جلسه B2B با PRODECA- آبان 1400
گردهمایی و نمایشگاه SIMO EDUCACIÓN- آذر 1400
اعلام آمادگی هیئت اسپانیایی جهت ملاقات با شرکت های ایرانی در زمینه کشاورزی - مهر 1400
اعزام هیئت تخصصی کشاورزی و دامداری به اسپانیا- آذر 1400
آرشیو
 
 

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی