دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

كنفدراسيون اتاق هاي بازرگاني و صنعت آسيا- اقيانوسيه( CACCI)

طبق اطلاع واصله از اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران بر اساس توافقات انجام پذيرفته با مسئولين كنفدراسيون اتاق هاي بازرگاني و صنعت آسيا- اقيانوسيه( CACCI) و سفارت محترم كشورمان در مانيل ، مقرر گرديده است تا جناب آقاي بنديكتو يوهيكو رئيس جديد اين كنفدراسيون و همچنين فرستاده ويژه رئيس جمهور فيليپين در امور تجاري با هياتي بلندپايه از مسئولين كنفدراسيون مذكور و برخي از تجار كشورهاي عضو از تاريخ 14 لغايت 16 آذرماه سال جاري به كشورمان عزيمت نمايند. در اين رابطه يكي از برنامه هايي كه اين اتاق براي هيات مذكور تدارك ديده است، برگزاري نشست مشترك تجاري في مابين اعضاء اين اتاق و نمایندگان هيات مذكور در ساعت 30/9 لغايت 00/11 صبح روز دوشنبه مورخ 15 آذرماه سال جاري مي باشد. لذا درصورت تمایل به شرکت در این نشست كه به زبان انگليسي برگزار خواهد گرديد ، خواهشمند است تائيد مراتب حضورتان را از طريق تكميل فرم  ذيل و ارسال آن به نمابر 88810538 حداکثر تا آخر وقت اداري روز پنجشنبه مورخ 11 آذرماه 89 اعلام نموده تا هماهنگی های لازم جهت معرفی جنابعالی به دبيرخانه CACCI صورت پذیرد. جهت مزيد اطلاع کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا- اقیانوسیه( CACCI) سازمانی غیردولتی، منطقه ای و متشکل از اتاق های بازرگانی و صنعت ملی در منطقه آسیا و اقیانوسیه غربی بوده و مقر دائمی آن در تایوان می باشد.

تلفن هماهنگی: اداره روابط تجاري چند جانبه:


9:00 لغايت 9:30 ثبت نام
9:30 لغايت 11:00 نشست معارفه با نمايندگان CACCI
11:00 لغايت 12:00 مذاكرات رو در رو در طبقه نهم
متن فراخوان و فرم ثبت نام
فهرست اعضا هیات اعزامی از CACCI
گزارش توجیهی کنفدراسیون اتاق های بازرگانی و صنعت آسیا-اقیانوسیه


تاریخ خبر: 890910
کمک هزینه "برنامه سرمایه گذاری شرکت های خارجی در فعالیت های تحقیق و توسعه"
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و اسپانیا نوبت دوم سال 1398
هکرها در کمین ایمیل های شرکتهای ایرانی و اسپانیا
اساسنامه اتاق های مشترک مصوب شورایعالی نظارت - ابلاغ 27 بهمن 97
فراخوان عمومی جهت درج نام و لوگوی شرکت‌ها در اینکوترمز 2020
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی