یکشنبه ۱۷ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

صادرات 124 کالای استان یزد به 46 کشور جهان از جمله اسپانیا

ميزان صادرات كالا از استان يزد 51 درصد افزايش يافت
يزد - مدير كل گمرك استان يزد گفت: ميزان صادرات كالا از اين استان در هشت ماهه امسال از نظر وزن و ارزش به ترتيب 28 و 51 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزايش يافت.
سيد اصغر چاوشي زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: طي اين مدت 353 هزار تن كالا به ارزش 199ميليون و 731 هزار دلار از استان به خارج صادر شد.
وي قيمت هر كيلوگرم كالاي صادراتي طي اين مدت را 57 سنت بيان كرد و گفت: اين درحاليست كه سال گذشته اين رقم 48 سنت بود.
وي عمده كالاهاي صادراتي را كاشي با 28 درصد، قير نفت جامد با 20 درصد، كابل مخابراتي با 9 درصد و فروموليبدن با هشت درصد بيان كرد و افزود: بقيه صادارات مربوط به پسته، اكسيد مولبيدن، تابلو برق و غيره بوده است.
وي تنوع كالاهاي صادراتي را 124 قلم بيان وتصريح كرد: اين كالاها به 46 كشور جهان صادر شده است كه به ترتيب عراق، پاكستان، هلند، افغانستان و سوريه بيشترين سهم را داشته اند.


تاریخ خبر: 890923
نوبت دوم سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا” برگزار شد
گزارش : سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا”
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی