سه شنبه ۸ آذر ماه ۱۴۰۱
EN/ES
فارسیمشاوره حقوقی- تاسیس موسسه زبان- آذر 1401
عضو محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا احتراماً باطلاع می رساند هیئت تجاری اسپانی...
هیئت تجاری اسپانیایی در زمینه های موزاییک، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم خانگی و برقی- آذر 1401
عضو محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و  اسپانیا احتراماً باطلاع می رساند هیئت تجاری اس...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نخست وزير اسپانيا با همتاي اماراتي خود ديدار كرد

دبي – خوزه لوييس رودريگز زاپاترو نخست وزير اسپانيا بعدازظهر سه شنبه با شيخ محمد بن راشد آل مكتوم همتاي اماراتي خود در دبي ديدار و گفت وگو كرد.
نخست وزير اسپانيا ديروز به منظور ديدار و گفت وگو با مقامات اماراتي وارد امارات شده است .
زاپاترو ديشب در اولين مرحله ديدارهاي خود با شيخ محمد بن زايد آل نهيان وليعهد ابوظبي و جانشين فرمانده نيروهاي مسلح امارات ديدار و گفت وگو كرده بود.
نخست وزيران اسپانيا و امارات در ديدار امروز خود خواهان گسترش روابط در تمام زمينه ها به ويژه اقتصادي و سرمايه گذاري مشترك شدند.
زاپاترو در اين ديدار گفت: حضور 150 شركت اسپانيايي در امارات به ويژه امارت دبي ، از علاقه مادريد به حضور اقتصادي در امارات خبر مي دهد.
وي بر گسترش صنعت گردشگري بين دو كشور اسپانيا و امارات تاكيد كرد و افزود: سالانه بيش از 30 هزار گردشگر اسپانيايي وارد امارات مي شود.
نخست وزير امارات نيز بر لزوم گسترش كشور متبوعش با اسپانيا در بخش هاي گردشگري ، ارتباطات ، تجارت و سرمايه گذاري مشترك با تشويق بخش هاي خصوصي و دولتي تاكيد كرد.
در ادامه اين ديدار نخست وزيران امارات و اسپانيا تحولات اخير منطقه را مورد بررسي قرار دادند و خواهان برقراري صلح و امنيت در كشورهاي خاورميانه بر اساس مصالح ملي مردم اين كشورها شدند.
زاپاترو ديشب نيز در ديدار با وليعهد ابوظبي درباره مسايل منطقه و به ويژه تحولات ليبي مذاكراتي انجام داده بود.تاریخ خبر: 13900125
همایش فرصت ها در بخش های صنعتی در ایران به میزبانی اکستندا- مهر 1401
دیدار معاون بین‌الملل اتاق ایران با روسای اتاق‌های مشترک منطقه اروپا- 19 مهرماه 1401
مبادلات تجاری جمهوری اسلامی ایران با اتحادیه اروپا و جایگاه اسپانیا- شهریور 1401
دیدار آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا از نمایشگاه دائمیIHIT -مرداد 1401
روابط اقتصادی و تجاری کشورهای پیرامونی ایران با اسپانیا- مرداد 1401
آرشیو
 
 تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي

اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:

«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.

برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»


EN/ES - فارسی - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی