چهار شنبه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نخست وزير اسپانيا با همتاي اماراتي خود ديدار كرد

دبي – خوزه لوييس رودريگز زاپاترو نخست وزير اسپانيا بعدازظهر سه شنبه با شيخ محمد بن راشد آل مكتوم همتاي اماراتي خود در دبي ديدار و گفت وگو كرد.
نخست وزير اسپانيا ديروز به منظور ديدار و گفت وگو با مقامات اماراتي وارد امارات شده است .
زاپاترو ديشب در اولين مرحله ديدارهاي خود با شيخ محمد بن زايد آل نهيان وليعهد ابوظبي و جانشين فرمانده نيروهاي مسلح امارات ديدار و گفت وگو كرده بود.
نخست وزيران اسپانيا و امارات در ديدار امروز خود خواهان گسترش روابط در تمام زمينه ها به ويژه اقتصادي و سرمايه گذاري مشترك شدند.
زاپاترو در اين ديدار گفت: حضور 150 شركت اسپانيايي در امارات به ويژه امارت دبي ، از علاقه مادريد به حضور اقتصادي در امارات خبر مي دهد.
وي بر گسترش صنعت گردشگري بين دو كشور اسپانيا و امارات تاكيد كرد و افزود: سالانه بيش از 30 هزار گردشگر اسپانيايي وارد امارات مي شود.
نخست وزير امارات نيز بر لزوم گسترش كشور متبوعش با اسپانيا در بخش هاي گردشگري ، ارتباطات ، تجارت و سرمايه گذاري مشترك با تشويق بخش هاي خصوصي و دولتي تاكيد كرد.
در ادامه اين ديدار نخست وزيران امارات و اسپانيا تحولات اخير منطقه را مورد بررسي قرار دادند و خواهان برقراري صلح و امنيت در كشورهاي خاورميانه بر اساس مصالح ملي مردم اين كشورها شدند.
زاپاترو ديشب نيز در ديدار با وليعهد ابوظبي درباره مسايل منطقه و به ويژه تحولات ليبي مذاكراتي انجام داده بود.تاریخ خبر: 900125
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی