چهار شنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

اسپانيا و ايتاليا ميزبان همايش معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري ايران

تهران- همايش بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري ايران در روزهاي 17 الي 21 اسفند ماه در دو كشور اسپانيا و ايتاليا برگزار مي شود.
گزارش روز سه شنبه ايرنا از روابط عمومي سازمان سرمايه گذاري و كمك هاي اقتصادي وفني ايران، حوزه هاي مورد بحث در همايش سرمايه گذاري در بخش هاي انرژي (نفت و گاز)، منابع معدني، مسكن،هتل سازي و مناطق گردشگري، است.
بر پايه اين گزارش، تعداد 82 پروژه سرمايه گذاري كشور با حجم سرمايه گذاري دو هزار و 750 ميليون يورو به سرمايه گذاران ايتاليايي و اسپانيايي معرفي خواهد شد.
كارآفرينان و صاحبان پروژه هاي سرمايه گذاري در اين همايش به صورت رو در رو و با استفاده از مشاوره هاي حقوقي كارشناسان سازمان سرمايه گذاري با سرمايه گذاران خارجي در پانل هاي تخصصي به تبادل نظر خواهند پرداخت و طرح هاي خود را به سرمايه گذاران اسپانيايي و ايتاليايي معرفي خواهند كرد.
اين گزارش ابراز اميدواري مي كند: با توجه به مزيت هاي اقتصادي ايران، تلاش دولت براي بهبود فضاي كسب و كار، شوق و اشتياق بخش خصوصي براي حضور در محيط اقتصادي كشور، اين همايش ها بتوانند زمينه هاي جذب سرمايه گذاري خارجي در كشور را فراهم كند.تاریخ خبر: 891214
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- 23 تیرماه
وبینار استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران-20 تیرماه 1399
وبینار مدیریت سبد سهام- 19 تیرماه 1399
نشست معرفی وپیش ثبت نام هیئت تجاری نمایشگاه EQUIPLAST و EXPOQUIMIA
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی