دوشنبه ۵ فروردین ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

اسپانيا و ايتاليا ميزبان همايش معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري ايران

تهران- همايش بين المللي فرصت هاي سرمايه گذاري ايران در روزهاي 17 الي 21 اسفند ماه در دو كشور اسپانيا و ايتاليا برگزار مي شود.
گزارش روز سه شنبه ايرنا از روابط عمومي سازمان سرمايه گذاري و كمك هاي اقتصادي وفني ايران، حوزه هاي مورد بحث در همايش سرمايه گذاري در بخش هاي انرژي (نفت و گاز)، منابع معدني، مسكن،هتل سازي و مناطق گردشگري، است.
بر پايه اين گزارش، تعداد 82 پروژه سرمايه گذاري كشور با حجم سرمايه گذاري دو هزار و 750 ميليون يورو به سرمايه گذاران ايتاليايي و اسپانيايي معرفي خواهد شد.
كارآفرينان و صاحبان پروژه هاي سرمايه گذاري در اين همايش به صورت رو در رو و با استفاده از مشاوره هاي حقوقي كارشناسان سازمان سرمايه گذاري با سرمايه گذاران خارجي در پانل هاي تخصصي به تبادل نظر خواهند پرداخت و طرح هاي خود را به سرمايه گذاران اسپانيايي و ايتاليايي معرفي خواهند كرد.
اين گزارش ابراز اميدواري مي كند: با توجه به مزيت هاي اقتصادي ايران، تلاش دولت براي بهبود فضاي كسب و كار، شوق و اشتياق بخش خصوصي براي حضور در محيط اقتصادي كشور، اين همايش ها بتوانند زمينه هاي جذب سرمايه گذاري خارجي در كشور را فراهم كند.تاریخ خبر: 891214
به ما اطلاع دهید
معرفی سایت استارت آپ های اروپا
ارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
شرایط کلی انواع اقامت در اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی