سه شنبه ۲۸ آبان ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

جوانان اسپانیاي به تظاهرات عليه دولت اين كشور فراخوانده شدند

مادريد – انجمن دمكراسي واقعي‌ اكنون از جوانان، دانشجويان، بيكاران و ساير مردم اسپانیا دعوت كرد كه روز 15 ماه مي آينده در اعتراض به اصلاحات و اقدامات انقباضي دولت اين كشور و افزايش بيكاري تظاهرات كنند.

به گزارش ايرنا، انجمن دمكراسي واقعي‌ اكنون در فراخوان خود براي برپايي اين تظاهرات اعتراضي تاكيد كرده است كه برخورداري از شغل، مسكن، آموزش حق طبيعي همه افراد است.
اين تظاهرات كه قرار است در خيابانهاي شهر مادريد برگزار شود، دومين اعتراض دانشجويي پس از اعتراض هاي روز هفتم آوريل در ماه جاري ميلادي خواهد بود كه از سوي انجمنجوانان بدون آينده و با شركت بيش از سه هزار جوان صورت گرفت.
فراخوان انجمن دمكراسي واقعي‌ اكنون براي برپايي تظاهرات در روز 15 ماه مي آينده در شرايطي است كه در روز 22 ماه مي، انتخابات ايالتي اسپانیا برگزار مي شود و انجام آن مي تواند به تضعيف بيشتر جايگاه حزب حاكم سوسياليست اسپانیا بيانجامد.
به گفته انجمن دمكراسي اصلي‌ اكنون، تظاهرات روز 15 ماه مي آينده با شعار دمكراسي واقعي، ما كالايي در دست سياستمداران و بانكداران نيستيم انجام خواهد شد.


تاریخ خبر: 900214
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
پذیرش نماینده اتاق Asturia
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی