پنج شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

آگهی فراخوان دعوت به مجمع عمومی موسسین انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین معدنی، ساختمانی و راهسازی

به استناد موافقت اصولی شماره 1533/ 3/ 10/ص مورخ 23/ 12/ 1389 اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین معدنی، ساختمانی و راهسازی به اطلاع می رساند.
مجمع عمومی مؤسسین انجمن در ساعت 9 صبح لغایت ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 22 /2/ 1390 به آدرس: خیابان طالقانی شماره 175، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران سالن جلسات ساختمان شمالی برگزار می شود.
بدینوسیله از کلیه فعالین در زمینه تولید و واردات ماشین آلات سنگین معدنی، راهسازی و ساختمانی که دارای کارت عضویت و یا بازرگانی از اتاق های بازرگانی صنایع و معادن و نیز اسناد و مدارک مثبته که گویای فعل تولید یا واردات ماشین آلات مورد اشاره باشد (پروانه بهره برداری برای تولید کنندگان و پروانه گمرکی برای وارد کنندگان) دعوت می نماید در جلسه موصوف شرکت نمایند.
دستور جلسه:
1- بررسی و تصویب اساسنامه
2- انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره و بازرسان
3- تعیین روزنامه کثیر الانتشار
4- تعین ورودیه و حق عضویت سالیانه
5- سایر موارد .
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه انجمن به آدرس تهران، کامرانیه جنوبی، منظریه جنوبی (شمال بزرگراه شهید صدر) نبش خیابان پیشرو، پلاک 2 مراجعه و یا با تلفن شماره 09123769247 آقای خسرو امیر تماس حاصل نمایند.

 


تاریخ خبر: 900219
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی