پنج شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

آگهی فراخوان دعوت به مجمع عمومی موسسین انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین معدنی، ساختمانی و راهسازی

به استناد موافقت اصولی شماره 1533/ 3/ 10/ص مورخ 23/ 12/ 1389 اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، انجمن تولیدکنندگان و واردکنندگان ماشین آلات سنگین معدنی، ساختمانی و راهسازی به اطلاع می رساند.
مجمع عمومی مؤسسین انجمن در ساعت 9 صبح لغایت ساعت 12 روز پنجشنبه مورخ 22 /2/ 1390 به آدرس: خیابان طالقانی شماره 175، اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران سالن جلسات ساختمان شمالی برگزار می شود.
بدینوسیله از کلیه فعالین در زمینه تولید و واردات ماشین آلات سنگین معدنی، راهسازی و ساختمانی که دارای کارت عضویت و یا بازرگانی از اتاق های بازرگانی صنایع و معادن و نیز اسناد و مدارک مثبته که گویای فعل تولید یا واردات ماشین آلات مورد اشاره باشد (پروانه بهره برداری برای تولید کنندگان و پروانه گمرکی برای وارد کنندگان) دعوت می نماید در جلسه موصوف شرکت نمایند.
دستور جلسه:
1- بررسی و تصویب اساسنامه
2- انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره و بازرسان
3- تعیین روزنامه کثیر الانتشار
4- تعین ورودیه و حق عضویت سالیانه
5- سایر موارد .
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه انجمن به آدرس تهران، کامرانیه جنوبی، منظریه جنوبی (شمال بزرگراه شهید صدر) نبش خیابان پیشرو، پلاک 2 مراجعه و یا با تلفن شماره 09123769247 آقای خسرو امیر تماس حاصل نمایند.

 


تاریخ خبر: 900219
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی