شنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

200 تن انواع ميگو از آذربايجان غربي به اروپا صادر شده است

200 تن انواع ميگو از آذربايجان غربي به اروپا صادر شده است

200 تن انواع ميگو از آذربايجان غربي به اروپا صادر شده است

 

اروميه- سرپرست شيلات آذربايجان غربي گفت: 200 تن انواع ميگو در شش ماهه گذشته از اين استان به كشورهاي اروپايي صادر شده است.

رحمان وهاب زاده يكشنبه شب در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود: اين ميزان شاه ميگوي دراز آب شيرين كه مختص آب رودخانه ارس مي باشد به كشورهاي هلند، آلمان و سوئد صادرشده است.
وي با اشاره به توجه روزافزون كشورهاي اروپايي به استفاده از اين آبزي مغذي اظهار كرد: كشورهاي اروپايي از جمله آلمان خواستار واردات بيشتر اين شاه ميگوست و مي توان از اين فرصت براي صادرات بيشتر استفاده كرد.
وهاب زاده ارزش هر كيلوگرم شاه ميگوي دراز آب شيرين را بين 12 تا 15 دلار ذكر كرد و ادامه داد: ارزش صادراتي اين آبزي پيشتر حدود هشت دلار بود كه با افزايش تقاضا تا 15 دلار نيز رسيده است.
وي، ميزان ارز وارد شده به استان از طريق صادرات شاه ميگو در اين مدت را دوميليون و 400 هزار دلار اعلام كرد و گفت: مي توان با افزايش سرمايه گذاري در اين حوزه روند ورود ارز به كشور را افزايش داد.

تاریخ خبر: 900220
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
نشست معرفی نمایشگاه صنایع شیمیایی اسپانیا با حضور اعضا و علاقمندان برگزار شد
گزارش تصویری سمینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی