شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

صنايع معدني كشور با هدفمندي يارانه ها شكوفا مي شود

صنايع معدني كشور با هدفمندي يارانه ها شكوفا مي شود


صنايع معدني كشور با هدفمندي يارانه ها شكوفا مي شود

تهران - دبير اتحاديه توليد كنندگان و صادركنندگان محصولات معدني گفت: صنايع معدني پايين دستي با اجراي قانون هدفمندي يارانه ها شكوفا مي شود

به گزارش ايرنا از سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران(ايميدرو)، كامران وكيل افزود: اجراي قانون هدفمندسازي يارانه ها، يك فرصت و مزيت براي صنايع معدني است تا از توليد كالاهاي بي كيفيت به سمت توليد كالاهاي با كيفيت سوق پيدا كنند.
وي ادامه داد: در چنين شرايطي است كه امكان حضور توليدكنندگان محصولات معدني در بازارهاي جهاني فراهم مي شود و در عين حال مي توان از واردات كالاهاي خارجي به داخل نيز جلوگيري كرد.
دبير اتحاديه توليد كنندگان و صادركنندگان محصولات معدني به آسيب هاي احتمالي برخي صنايع در ابتداي اجراي قانون هدفمندي يارانه ها اشاره كرد و پيشنهاد داد: دولت مي تواند با اتخاذ راهكارهاي حمايتي همچون بخشودگي مالياتي يا كاهش ميزان آن، كاهش حق بيمه كارفرما از 23 درصد به 13 درصد، پرداخت وام هاي كم بهره و غيره، اثرات مثبت اين قانون را براي اقتصاد كشور افزايش دهد.


تاریخ خبر: 900220
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی