دوشنبه ۴ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
Englishاهمیت رتبه بندی
بر اساس اطلاع رسانی سازمان توسعه تجارت ایران سقف ارزشی واردات برای دریافت کنندگان کارت بازرگانی بر ا...
سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می کند: جلسه اتاق های مشترک بازرگانی حوزه اروپا با موضوع قوانین، مقررات و بخشنامه های صادرات و واردات
سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد جلسه ای در خصوص مشکلات، سوالات و تقاضاهای مربوط به آخرین قوان...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نمايشگاهها نقش مهمي در تجارت داخلي و خارجي دارند

قائم مقام وزير بازرگاني:

نمايشگاهها نقش مهمي در تجارت داخلي و خارجي دارند

شهر ري - قائم مقام وزير بازرگاني گفت: برپايي نمايشگاهها بهترين محل براي عرضه محصولات ، بازاريابي و جذب مشتريان در عرصه تجارت خارجي و داخلي است.

 

به گزارش ايرنا ، مسعود موحدي روز دوشنبه در مراسم كلنگ زني محل احداث نمايشگاه بين المللي تهران در كنار شهر جديد پرند اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادي يكي از موضوعاتي كه بشدت مورد توجه مسوولان است اهمت دادن به زير ساخت هايي كه فرآيند توليد و تجارت را پشتيباني مي كنند.
وي افزود: در طول ساليان گذشته در تهران يك مكان براي برپايي نمايشگاه بين المللي وجود داشت كه از آن استفاده مي شود و برپايي نمايشگاه ها در اين محل مشكلاتي را براي شهروندان از جمله در بخش هاي تردد مردم و عبور مرور وسايل نقليه و ترافيك در بر داشت.
وي گفت: براي رفع اين مشكلات وزارت بازرگاني در انديشه تعيين محلي ديگر براي برپايي نمايشگاه ها بود تا در آينده نمايشگاه هاي پوشاك ، خودرو و كتاب در آن مكان داير شود.
موحدي اظهار داشت: مكان جديد سال گذشته با توجه به توافقات وزارت مسكن و شهر سازي و همچنين مسئولين شهر جديد پرند به عنوان محل احداث نمايشگاههاي بين المللي تهران تعيين و از طرفي با در نظر داشتن امكانات اين جا اميدواريم با در پيش بودن بحث تجارت جهاني و در نظر داشتن بحث توسعه اي اين شهر ، بزودي سايت جديد را در اين مكان طراحي و اجرايي نماييم .

تاریخ خبر: 900220
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
مصاحبه رادیویی آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک ایران و اسپانیا با رادیو اقتصاد
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی