چهار شنبه ۱۴ خرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نمايشگاهها نقش مهمي در تجارت داخلي و خارجي دارند

قائم مقام وزير بازرگاني:

نمايشگاهها نقش مهمي در تجارت داخلي و خارجي دارند

شهر ري - قائم مقام وزير بازرگاني گفت: برپايي نمايشگاهها بهترين محل براي عرضه محصولات ، بازاريابي و جذب مشتريان در عرصه تجارت خارجي و داخلي است.

 

به گزارش ايرنا ، مسعود موحدي روز دوشنبه در مراسم كلنگ زني محل احداث نمايشگاه بين المللي تهران در كنار شهر جديد پرند اظهار داشت: در سال جهاد اقتصادي يكي از موضوعاتي كه بشدت مورد توجه مسوولان است اهمت دادن به زير ساخت هايي كه فرآيند توليد و تجارت را پشتيباني مي كنند.
وي افزود: در طول ساليان گذشته در تهران يك مكان براي برپايي نمايشگاه بين المللي وجود داشت كه از آن استفاده مي شود و برپايي نمايشگاه ها در اين محل مشكلاتي را براي شهروندان از جمله در بخش هاي تردد مردم و عبور مرور وسايل نقليه و ترافيك در بر داشت.
وي گفت: براي رفع اين مشكلات وزارت بازرگاني در انديشه تعيين محلي ديگر براي برپايي نمايشگاه ها بود تا در آينده نمايشگاه هاي پوشاك ، خودرو و كتاب در آن مكان داير شود.
موحدي اظهار داشت: مكان جديد سال گذشته با توجه به توافقات وزارت مسكن و شهر سازي و همچنين مسئولين شهر جديد پرند به عنوان محل احداث نمايشگاههاي بين المللي تهران تعيين و از طرفي با در نظر داشتن امكانات اين جا اميدواريم با در پيش بودن بحث تجارت جهاني و در نظر داشتن بحث توسعه اي اين شهر ، بزودي سايت جديد را در اين مكان طراحي و اجرايي نماييم .

تاریخ خبر: 900220
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی