سه شنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

كاهش بهاي نفت در بازارهاي جهاني

كاهش بهاي نفت در بازارهاي جهاني

 

تهران- بهاي نفت خام روز سه شنبه در بازار نيويورك از حداكثر مقدار خود در سه روز اخير كاهش يافت.

به گزارش گروه اقتصادي ايرنا به نقل از پايگاه خبري بلومبرگ، اين كاهش در پي آن اتفاق افتاد كه سرمايه گذاران با حدس اينكه موجودي ذخاير نفت خام امريكا به بالاترين سطح آن در طول دو سال گذشته نزديك مي شود و قيمتها در آينده سقوط خواهد كرد، براي سود بردن از بزرگترين افزايش قيمت نفت از ماه فوريه تاكنون،‌ اقدام به فروش قراردادهاي خود كردند.
بهاي نفت خام براي تحويل در ماه ژوئن (11 خرداد تا 9 تير)در معاملات الكترونيكي روز سه شنبه بازار معاملات تجاري نيويورك با دو دلار و 43 سنت كاهش به 100 دلار و 12 سنت در هر بشكه رسيد.
بهاي نفت خام در ساعت دو و 42 دقيقه بعد از ظهر امروز به وقت سنگاپور 101 دلار و 22 سنت بود.
در معاملات ديروز، بهاي نفت خام در قراردادها با 5.5 درصد افزايش به 102 دلار و 55سنت رسيد كه بالاترين نرخ از 22 فوريه (ششم اسفند) بود.
بهاي نفت برنت براي تحويل در ماه ژوئن در معاملات روز سه شنبه بازار آيس فيوجرز اروپا در لندن دو دلار و 32 سنت يا دو درصد كاهش يافت و به 113 دلار و 58 سنت در هر بشكه رسيد.
بهاي هر بشكه نفت برنت ديروز در اين بازار با 6.2 درصد افزايش، 115 دلار و 90 سنت بود.


تاریخ خبر: 900221
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
پذیرش نماینده اتاق Asturia
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی