سه شنبه ۲۷ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

توافق بانک توسعه صادرات ایران و سازمان خصوصی‌سازی

توافق بانک توسعه صادرات ایران و سازمان خصوصی‌سازی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی

 

مسائل و مشکلات تأمین مالی و وثیقه برخی از واحد های تولیدی که در حال واگذاری به بخش خصوصی است درجلسه مشترک مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران و رئیس کل سازمان خصوصی سازی بررسی و مقرر شد با تشکیل کارگروهای کارشناسی مشکلات این شرکت‌ها برطرف شود.
به گزارش روابط عمومي اتاق ايران به نقل از بانك توسعه صادرات ايران، «وكيلي» در ديدار با دكتر پيمان نوري رئيس كل سازمان خصوصي سازي گفت: هماهنگي هرچه بيشتر دستگاه‌هاي حاكميتي، موجب خواهد شد فعاليتهاي اقتصادي و صادراتي واحدهاي توليدي با توجه به شرايط فعلي در عرصه بين‌الملل تسهيل شود.
مدير عامل بانك توسعه صادرات ايران هدف از اين نشست را، حل مشكلات واحدهاي توليدي دانست كه مطابق اصل 44 قانون اساسي در حال واگذاري به بخش خصوصي هستند.
وي عنوان كرد: چون تعدادي از اين شركتها، ابزار عملياتي و اجرايي تعهدات نظام در حوزه همكاريهاي بين المللي هستند لذا ضرورت دارد تسهيل فرايند حضور موفق آنها در عرصه هاي بين المللي از طريق تعامل مداوم و مستمر نهادهاي حاكميتي انجام پذيرد.
وكيلي تصريح كرد: براي بانك توسعه صادرات ايران اينگونه هدفگذاري شده است كه تمامي تعهدات دولت در حوزه روابط اقتصادي و تجاري با ديگر كشورها را فعالانه و مسوولانه به مرحله انجام برساند.
در ادامه دكتر پيمان نوري معاون وزير اقتصاد و رئيس سازمان خصوصي سازي نيز به تشريح روند اقدامات قانوني در خصوص شركت هايي كه در فهرست واگذاري ها قرار دارند پرداخت و گفت: با تشكيل گروه هاي كارشناسي مشترك بين سازمان خصوصي سازي و بانك توسعه صادرات ايران، مشكلات اين شركت‌ها در زمينه اخذ تسهيلات و وثايق مورد بررسي قرار مي گيرد و براي رفع مشكلات تمام تلاش خود را خواهيم كرد.
گفتني است از زمان انتصاب وكيلي به عنوان مديرعامل بانك توسعه صادرات، جلسات و ديدارهاي متعددي با دستگاه‌ها، سازمانها، نهادها و وزارتخانه هاي متعددي برگزار شده كه محور اين ديدارها، تعامل و همكاري‌هاي دو جانبه براي افزايش صادرات غيرنفتي و حل مسايل تجهيز منابع واحدهاي توليدي و صادراتي است.


تاریخ خبر: 900222
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی