یکشنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

اختصاص 70 درصد تسهیلات

اختصاص 70 درصد تسهیلات بانک توسعه صادرات به بخش صنعت

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران از اختصاص 70 درصد تسهیلات این بانک به بخش صنعت خبر داد و گفت: تسهیلات اعطایی بانک توسعه صادرات ایران در سال 89 نسبت به مدت مشابه سال قبل 25.6 درصد افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومي اتاق ايران به نقل از بانك توسعه صادرات ايران، بهمن وكيلي مدير عامل اين بانك با بيان گزارشي از عملكرد اين بانك درسال قبل گفت: مانده تسهيلات بانك توسعه صادرات ايران طي سالهاي قبل، روند روبه رشدي داشته بگونه اي كه مانده تسهيلات بانك در سال 89 در مقايسه با سال قبل از آن 45 درصد رشد داشته است.
اين مقام مسوول گفت: مجموع تسهيلات ريالي و ارزي بانك توسعه صادرات ايران تا پايان سال گذشته بالغ بر 27 هزار و 907 ميليارد ريال بوده كه حدود 55 درصد اين مبلغ، تسهيلات ارزي بانك بوده است.
مدير عامل بانك توسعه صادرات ايران در خصوص تسهيلات پرداخت شده اين بانك، به تفكيك بخشهاي اقتصادي در سال 1389 گفت: 70 درصد تسهيلات بانك به بخش صنعت اختصاص يافته كه اين برنامه ريزي در جهت تاكيدات رهبر معظم انقلاب در سال گذشته بوده است كه دستگاههاي مختلف تلاش داشته باشند تا صادرات صنعتي مورد حمايت و تقويت قرار گيرد.
وي تصريح كرد: در سال گذشته تسهيلات بانك به بخشهاي مختلفي همچون كشاورزي و شيلات، استخراج معدن، تأمين برق و گاز و آب، ساختمان، حمل و نقل و ارتباطات و بازرگاني و خدمات و نهايتاً بخش صنعت پرداخت شده است.
رئيس هيات مديره بانك توسعه صادرات ايران، در پايان خاطر نشان كرد: بيش از 70 درصد صادركنندگان نمونه كه در سال 89 در روز ملي صادرات از آنها تقدير به عمل آمد از مشتريان اين بانك بوده و ازتسهيلات بانك توسعه صادرات استفاده كرده اند.


تاریخ خبر: 900222
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی